Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sherlock Holmes könyv vásárlás...

Sherlock Holmes könyv vásárlása, melyiket?

Figyelt kérdés
Helló szeretnék egy Sherlock Holmes könyvet venni de nem tudok dönteni már csak azért se mert tele van értelmetlen könyvekkel amik nem regények hanem csak hogy is fogalmazzam nem krimi regény. Sok-sok író írt Sherlock Holmes könyvet de én az eredeti szerzőtől szeretnék egyet Sir Arthur Conan Doyle-tól. Ha van ismeretetek hogy melyiket lenne érdemes olvasnom megosztanátok? (Ha lehet a könyvről kaphatok egy libri.hu-s linket mert ahol lakok csak libri van)

2015. dec. 26. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van összkiadás magyarul, de az két kötetes és ahogy most nézem nincs is nagyon meg nekik. [link]

De a múltkor láttam egy angol nyelvű összkiadást egy budapesti libriben. Ez a kiadás még illusztrálva is van, viszont a honlapjukon nem találtam. És ez egy kötetes.

2015. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!