Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok ijesztő könyveket?...

Ajánlanátok ijesztő könyveket? Amiben van horror meg ilyesmik

Figyelt kérdés

Stephen Kinget már akartam olvasni csak annyi könyve ven, hogy nem tudom melyikkel kezdjem:D

15/l



2016. jan. 9. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Clive Barker: Vérkönyvek

H.P. Lovecraft művei

2016. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Darren Shan: Démonvilág.

Jó sok része van, nagyon jó könyvsorozat.:)

Na meg igen, Stephen King könyvek is nagyon jók, szinte bármelyik könyvét tudom ajánlani

2016. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Madelein Roux - Asylum - A bolyongó lélek

Nagyon beteg könyv, csak nappal olvasd.

2016. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Darren Shan: Démonvilág sorozata inkább brutális mint ijesztő az első 2 kötet után. De tinihorrornak elég jók, több kötetet is hétköznap este kezdtem és addig voltam fent, míg ki nem olvastam. Viszont egy 15 évesnek már nem annyira ijesztőek szerintem.


Én is inkább a Lovecraft novellákat meg a Vérkönyveket ajánlom egy 15 évesnek. Gondolom ha valaki ilyen kérdést ír ki, akkor nem nagyon ijedős.

2016. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Kinget érdemes az első regényétől elkezdeni és sorrendben haladni, mert ugyan a történetek szempontjából nincs jelentőségük, néhol vannak utalások a korábbi könyveire, és ezeket nem értenéd.
2016. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Kimg zseniális könyveket ir, viszont én nem ajánlanám hogy sorrendben olvasd őket, mert az első könyve a Carri inkább lányoknak való és nem a legjobb könyve, az utalások az előző könyveiben pedig nem kell érteni mert csak ilyenek az utalásai: castle rokban mé régebben volt egy kutya ami megvadult és megölt négy embert. Ez egy utalás a cujo című könyvére, de nem feltétlenul kell érteni mert csak volt egy kutya es kesz olvasod tovabb. Ha naguon borzongani akarsz ajálom: állattemető, Raguogás, Álomdoktor, Éjszakai műszak, Borzalmak városa, Minden sötét csillag sehol. Persze Lovecrafttól a horror és scifi jelentős alakjától is nagyon jó könyveket olvashatsz csak ő jóval régebben élt mint King és ez érződik is a könyveiben
2016. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!