Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvvel/könyvekkel...

Melyik könyvvel/könyvekkel érdemes elkezdeni a Star Wars olvasását?

Figyelt kérdés

The Old Republic? Darth Bane? Esetleg valami más?

Olvastam, hogy sokszor akkora időbeli különbségek vannak, hogy nem mindig számít a sorrend, ez esetben a legjobbakkal kezdeném, nehogy kifogjak egy kevésbé jót, és kedvemet szegje :)

Ti mit ajánlanátok, mivel kezdjem?

Előre is köszi! :)



#Star Wars #Star wars sorrend
2016. jan. 23. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először nézd meg a 7 filmet, mert az az alapsztori
2016. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azokat már láttam.

Játékokkal nem játszottam, valószínűleg nem is nagyon fogok (nincs hozzá túl jó gépem).


Viszont azt elfelejtettem mondani, hogy elsősorban olyat szeretnék olvasni, ami 'hivatalosan is el van fogadva'.. Tudom, hogy a jó könyv az jó könyv, akár rábólint a Disney vagy Lucas, akár nem, engem mégis zavarna, ha tudnám, hogy a hivatalos univerzumban nem létezik/nem történt meg, amit olvasok.. :/

2016. jan. 24. 00:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt vannak a könyvek sorrendben összeszedve:


[link]



Kezdetnek szerintem válaszd ki azokat a könyveket, amik a számodra kedvenc két epizód között íródtak. :)

2016. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 forestpas3 ***** válasza:

Én a klón kommandós sorozatot ajánlom

az a kedvencem ;)

2016. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha olyat akarsz ami hivatalosan el van fogadva, akkor itt vannak felsorolva a canon-könyvek:


[link]

2016. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnálattal látom, hogy elég sok könyv nem része a hivatalos univerzumnak, kénytelen leszek megszegni a kis 'szabályomat'.. :)


Esetleg az Aftermath/ Utóhatás c. könyvet olvasta valaki közületek? Valahol olvastam, hogy ez egy kvázi bevezetés az új filmbe, ez mennyire igaz, ad valami pluszt az új filmhez?

2016. jan. 24. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme, csak felvázol egy lehetséges folytatást, hogy vajon miről fog szólni a 7. rész.
2016. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az Utóhatás tartalmaz némi információt az új filmmel kapcsolatban, de nem olyan sokat. De mivel az trilógia lesz, a másik 2 könyv amelyek jelenleg is íródnak, biztosan több érdekes infót fognak tartalmazni.
2016. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

"Sajnálattal látom, hogy elég sok könyv nem része a hivatalos univerzumnak,"


Amikor a Disney megvette a jogokat, a korábbi regények átkerültek a Legendák-ba, s csak a filmes könyvek és az újak maradtak a kánonban.

2016. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező említetted hogy nem elég jó a géped. Ez ne legyen akadály! Nem baj ha nem az új Battlefrontot játszod, az nekem se megy el. Az Unleashed két része még nekem is megy, pedig nekem is többéves mai szemmel nézve is nem túl ütős gépem van. Ajánlom a játékok közül régi klasszikusokat amiket egy őskövületen is el lehet futtatni szinte :D Pl. Jedi Knight 2 - Jedi Outcast röviden JK2, Jedi Knight 3 - Jedi Academy (JK3), Episode 1 Racer, Dark Forces 1-2, Republic Commando, Battlefront 2, Knights of the Old Republic 1-2 röviden Kotor. Ami a könyveket illeti azt szerintem a válaszolók előttem jól leírták. Remélem azért én is tudtam segíteni, jó szórakozást :D :)
2016. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!