Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyen témájú...

Tudtok ajánlani ilyen témájú könyveket, vagy manapság már nincsek ehhez hasonlóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Nagyon szeretek olvasni, de nehezen találok az én ízlésemnek megfelelő könyvet.

Az olyan könyveket szeretem, melyekben nő a főszereplő és E/1-ben íródott (bár ha nem, az sem baj), valamint tele van nyomozgatással, tehát leginkább a thriller, vagy a krimi felé húz a sztori.

Inkább ilyen magánnyomozós féle, önállóan cselekvő szerereplőre gondolok. Nem szeretem a többszereplős, rendőrségi csapatos könyvet. Mármint nem baj ha sok benne a szereplő, de a fő karakter inkább amolyan magányos farkas típus legyen.

Kiindulásnak:

Amit eddig olvastam, és tetszett, az a Sötét helyek volt, a Holtodiglan írójatól, illetve A lány a vonaton. A szerelmi háromszögektől, romantikus szálaktól frászt kapok, annak idején az Anita Blake könyvek is tetszettek, de aztán sok lett a szex, és háttérbe szorult a nyomozgatás.



2016. febr. 11. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érdekel próbálkozz meg Karen Marie Moning Tündérkrónikák sorozatával:)
2016. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vérvörös gyémánt: [link]

Az utolsó rejtély: [link]

Kísértő múlt: [link]

2016. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!