Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem jó romantiku...

Ajánlanátok nekem jó romantikus könyveket?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet, ami tényleg jó, olyan magába-szippant-elolvasod-egy-nap-alatt könyvet :) Ne a gyönge és félénk és jólelkű lány meg a bunkó de nagyon férfi története legyen. Csak egy életszerű szép romantikus könyv (kb mint a Mielőtt megismertelek, Jojo Moyestól(rokkantság és a sok szomorúság kivételével :))) )) Hálás lennék :D Mert már nagyon elegem van ezekből a mostani könyvektől.... Előny, ha nem ifjúsági(nagyon kevés jót olvastam eddig :/ )

Előre is nagyon szépen köszönöm ^.^



2016. febr. 15. 15:57
 1/5 anonim válasza:

Leiner Laurától a Szent Johanna Gimit olvastad már? Mondjuk annak sok része van és ez a "szerelmi szál " csak kb ugy igazán az 5.-ben kezdődik, de addig is nagyon jó. Persze azt sem tudom hogy hány éves vagy, de szerintem ez mindenkinek érdekes. Van még a Gyönyörű tévedés, de az nem egészen olyan mint amit leírtál, de ez is a szerelemről szól és nekem tetszett. És most még hirtalen eszembe jutott a Wait for you (Várok rád) ami szintén nagyon jó könyv és nagyon közel van ahhoz amit írtál.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A SzJG már sokszor az utamba került, és tényleg sokan dicsérik, szóval már tényleg bele kezdek :D A gyönyörű tévedést olvastam, tetszett is, meg nem is... :) Köszi :))
2016. febr. 15. 22:42
 3/5 anonim válasza:
Első csók sorozat
2016. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia :)
2016. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edenbrooke :D nekem nagyon tetszett. Kicsit Jane Autten könyveire hajaz de nagyon jóó!!
2016. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!