Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Michael Jackson könyv?

Michael Jackson könyv?

Figyelt kérdés

Elsősorban rajongókhoz szólnék!


A Michael Jackson Varázslat és Őrület című könyvére lennék kíváncsi.

Mi a véleményetek róla,érdemes megvenni,részletesen ír benne róla az író?


Már egy ideje szemezgetek vele,csak nem tudom mennyire éri meg megvenni,mivel nem tudhatom hogy az író,mennyiben próbálja befolyásolni az olvasót,esetleg manipulálni,illetve hogy mennyiben ír róla igazat.


Szóval csak véleményt kérnék a könyvről



#könyv #Michael Jackson #Varázslat és Őrület
2016. febr. 24. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

én kikölcsönöztem a könyvtárból, de sajnos még nem volt időm elkezdeni olvasni ám már belelapoztam és ígéretesnek tűnik

szerintem ha bemész megvenni előtte olvass bele és magad is eltudod dönteni

2016. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is csak szemezgetek azzal a konyvl ti hol vettetek meg mert nem tom h hol vegyem meg
2016. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megvettem

Tegnap már meg is jött és egyből elkezdtem olvasgatni.

Az elején még nagyon jó volt,elmesélte a gyerekkorukat és hogy hogy lettek sztárok,amúgy tényleg szóról szóra elmesél mindet.

Az apjáról is mesél hogy mennyit bántotta és hogy ez ki hatot egész életére(bár ezt szerintem már tudni lehetett)

Az eleje még tök jó meg minden,aztán kezd kicsit értelmetlenné válni.

Jó értem hogy az író Michaelt már elég régóta ismerte,de hogy ennyire tudjon róla mindent,az már egy kicsit durva.

Azt is elkezdte részletezni a könyvben hogy Lisa Marie Presley-vel milyen volt az ágyban,meg stb..ami szerintem már egy kicsit túlzás,mert azért ennyire mégsem kéne kiadni senki életét sem,hacsak meg nem engedte az illető.


Másrészről meg a plasztikai műtéteire is túlságosan nagy hangsúlyt fektetett(én úgy gondolom hogy túl sok volt benne a túlzás).

Addig ne mondjon,írjon semmit amíg tényleg meg nem bizonyosodott róla,én úgy vagyok vele.


Persze volt benne szó jótékonykodásairól is de na..

Még is több hangsúlyt fektetett a plasztikai műtéteire,amit nem értettem mint pl ez:


"A konkrét plasztikai beavatkozások tekintetében csak két orr műtétet és az állán végzett átalakítást ismerte el,de nem kellett hozzá plasztikai sebész,hogy lássuk arc-és áll implantátumait,valamint sok más,köztük szemén,ajkán végzett beavatkozások nyomait

Vagy mint pl:

"Igazság szerint a korábbi műtétek okozta jelentős traumák következtében orrának váza évekkel ezelőtt gyakorlatilag összeomlott. Egy későbbi operációt direkt ezért végeztek el,hogy orrhegyéhez külön porcot rögzítsenek,s azzal erősítség és formálják meg újra.

A beavatkozás azonban nem sikerült tökéletesen,így nyilvánosság előtt és gyakran otthon is Michael latexből készült műorrot viselt,amit színpadi sminkkel álcázott.

Az eszköz nélkül Michael orra laposabbnak,tompábbnak tűnt


Szóval összességében jó könyv csak gondoltam leírom,mert ebben a könyvben is lehet találni jócskán negatívumot

Most ezeket valaki vagy elhiszi vagy nem,mert azért nem hiszem hogy ő is 100% tudna róla mindent és főképp azt nem hogy amit tud az minden szempontból igaz volna.

2016. febr. 27. 13:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt vettem meg:


[link]

2016. febr. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!