Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy háborús könyvet keresek,...

Twentyprice kérdése:

Egy háborús könyvet keresek, ismeri valaki? Kérhetek szerzőt, vagy legalább címet?

Figyelt kérdés

Történelmi témájú, egy katona életét mutatja be, hogy a háborúk idején és után mennyire megváltozott a jelleme, és az élete. Tudom, ez eddig édes kevés és minden 3. háborús könyv ilyen. Sajnos nagyon régen láttam a könyvet, de a borítójára emlékszem: zöldes volt és egy katona állt rajta háttal. Elég letisztult volt, semmi felesleges csicsa, talán egy kis füst, vagy köd, ha jól emlékszem. Nem túl vastag könyv (250-280 oldal lehet).

Már a legtöbb könyves fórumon és netes antikváriumban kerestem, eddig sajnos eredménytelenül.

Bármilyen segítséget nagyon köszönök.: )



2016. febr. 26. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem erre gondolsz.

Nekem megvan, nagyon jó kis könyv.

2016. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az, de azért köszönöm, mert felkeltette az érdeklődésem.
2016. febr. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!