Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Azt terveztem, hogy írok egy...

Azt terveztem, hogy írok egy könyvet. Eddig még nagyon kevés van meg belőle. Leírnátok a véleményeteket róla?

Figyelt kérdés

Prológus

,,Utolsó üzenetem számodra. Ezt személyesen is elmondom majd neked, ha magadba leszel.

Tudom, hogy szeretsz.

Tudom, hogy hiányzom.

Tudom, hogy minden egyes nap amit nélkülem kibírsz (nagy nehezen) az egy örökké valóság.

Tudom, hogy kívül azt mutatod, hogy jól vagy

Azt is tudom, hogy nem vagy jól.

Tudom hogyha meglátsz a szíved hasad megfelé, ha rám nézel és nem szólsz hozzán, mert nem tudod én meghallgatlak-e.

Tudom, mert én is így érzek.

Tudom azt is, hogy a szíved megbánta, de a büszkeséged nem engedi.

Tudom, de én már feladtam a büszkeségem ezt majd személyesen is elmondom neked.

Mondjuk a bálba kedden úgyis oda jössz, mert full részeg leszel.

Tudom, mert a szíved odavezet ahol a helye van.

S én mellettem van ha akarod ha nem.

Mert a szívednek nem parancsolhatsz!"


2016. márc. 3. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj hogy manapság minden tini lány írónak képzeli magát, és azt hiszik hogy az ezerszer elcsépelt pátoszos szerelmi történeteik bárkit is érdekelnek.
2016. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A következő problémák vannak vele:

-helyesírás

-tagolás

-megfogalmazás


Ezek után szerinted mi marad, ami jó lenne benne?


Ui: "megfelé"????

2016. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ütsz entert minden egyes sor után? Ez így nem könyv. Ráadásul a nyelvhasználatod is borzalmas. MabagdbaN leszel, nem magadba. Hasad megfele? Ez mi?


Nagyon, de nagyon nem jó.

2016. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan.

Csak ne adasd ki.


Komolyan gondoltad?

Remélem, nem.

Miért?

- tőmondatok sora. Bármennyire jónak tűnik, nagyon szaggatott és semmilyen lesz tőle az írás

- a nyelvtannal bőven adódnak gondjaid, amíg nem tudsz helyesen (ragok, központozás) leírni egy mondatot, ne dédelgess nagy álmokat!

- egyébként pedig értelmetlen zagyvaság az egész, egymás után pötyögött mondatok katyvasza.

2016. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne könyvet akarj írni, hanem egy történetet. Ha így indulsz neki (ilyen helyesírással, szóhasználattal és stílussal), soha nem fogod megírni. Minden mondatod közhelyes, ezek az összes romantikus regényben, minden brazil szappanoperában elhangzanak és hidd el, csak azok fogják azt mondani rá, hogy jó, akik ugyanúgy nem érzik, mennyire semmilyen az egész, mint te. Olvass rengeteg szépirodalmat, a romantikus tiniregényeket, filmeket pedig egy életre felejtsd el. Írj rövid történeteket, néhány oldalasakat és ne akarj túl sokat.
2016. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

MagadbaN leszel

a bálbaN kedden


Egyik pillanatban még költői akarsz kenni, aztán meg vicces(?) "mert full részeg leszel".


Ne keverd a stílusokat, maradj meg egynél.


Olvass sokat, mert a ragozásodon tényleg bőven van mit csiszolni.

2016. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevert szóhasználat. Zagyva érthetetlen szöveg. Ez így nagyon nem jó. Többet kéne olvasni hugom.
2016. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noémi0823 válasza:

Nagyon sok a helyesírási hiba. Rossz a megfogalmazás is.

És rengeteg értelmetlen mondat van benne. Az egész nagyon zavaros. De lehet ez még jobb is csak olvass sokat és ne rögtön egy könyvvel kezdj hanem mondjuk egy rövid történettel.

2016. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!