Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy pszichológiát hallgató...

Egy pszichológiát hallgató ismerősömnek szeretnék könyvet adni ajándékba, ötletek?

Figyelt kérdés
Valami olyat, ami érdekes, aminek van realitás alapja tehát nem az a nagyon elméleti pszichológia. AKár az nlp-vel kapcsolatban is szívesen fogadok könyvcímeket.

2016. márc. 3. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Csernus: a férfi/ a nő
2016. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem másképp is meg lehetne közelíteni a dolgot. Gondolom megvesz magának minden olyat, ami érdekli a témában. Így ajándékozhatnál neki olyan regényeket, amik fiatalokról szól, esetleg társadalmi ellentétekről...


Tehát nem szakirodalmat, hanem olyan műveket, amik szépirodalommal gondolkodtatnak.



Ilyen a Gépnarancs, Johhny háborúja, 1984, Aa legyek ura, A 22-es csapdája.

2016. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hàt nem Tudom de ha a komolyabb könyveket szeret ami tènyleg megèrti az olvasot akkor ajànlom : egy kis èlet

Nehèz beszerzni azt tudom de hidd el megèri

2021. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!