Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó vöröspöttyös könyvek...

Tudtok jó vöröspöttyös könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Amit olvastam:

Csók, pont jókor

A szörnyszivű

Evermore sorozat

Végzet ereklyéi

Tizenhárom okom volt...

A rossz lányok nem halnak meg

Időtlen szerelem

Kitaszítva

A hollófiúk

Oh boy!

A lány és a farkas

Altatódal

Alkonyat (összes rész)

Gyémántfiú

Lécci olyan legyen amiben nincs sok szex. Meg ha kérhetem indokoljátok meg, hogy miért! Előre is köszi



2016. márc. 6. 21:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy sorozatokat leginkább ha lehet
2016. márc. 6. 21:41
 2/14 anonim válasza:
54%

fallen

indoklas nincs, szimplan tetszetos, bele tudod elni magadat

2016. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 6. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Üvegtrón :D Egyik nagy kedvencem, nagyon jól megírt könyv.
2016. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen arról már hallottam, csak még nem mertem belekezdeni. De ha már itt is írjátok akkor elkezdem :)
2016. márc. 7. 07:05
 6/14 anonim válasza:
69%
Angelfall (Angyalok bukása). Elképesztően jó könyv, eddig azt hiszem 3 része jött ki, de feltehetőleg 5 lesz. Nagyon ajánlom :)
2016. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Simone Elkeles Tökéletes kémia trilógiája. /Tökéletes kémia, A vonzás szabályai, Láncreakció/

Mind a három könyv egy-egy testvérről szól. Én eddig csak a 3. kötetet olvastam, szerintem érdemes utánanézned ezeknek is. Engem nagyon megfogott, szerintem az előző kettő lesz a következő amit olvasni fogok. :)

2016. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, ez nem egy sorozat, de egy kicsit hasonlít az Oh boyra! mármint írásmódjában.
2016. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pokoli szerkezetek sorozat
2016. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az egyik kedvencem a Bree DeSpain - Fekete bárány (The Dark Divine), 3 részes (The Dark Divine - Fekete bárány, The Lost Saint - Fehér farkas, The Savage Grace - Farkashalál) triológia, mert egy nagyon jó szerelmi történet, izgalmas, és kevésbé ismert. Amúgy én nem vagyok hívő, de a könyvben nagy szerepe van a vallásnak, mégis imádom. ^.^ Tudom, hogy sorozatokat kértél, de tudok még egy nagyon jó könyvet, az viszont csak egy részes: Cally Taylor - A mennyország várhat. Van benne szex, de elviselhető mennyiségben... :D A stílusa miatt ajánlanám neked, nagyon jó hangulata van, és szórakoztató. Jó olvasást! <3
2016. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!