Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék olvasni de egy...

Szeretnék olvasni de egy könyvet se tudok befejezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni de mostanában egy könyv sem érdekel. Minden nap másikba kezdek bele mert épp az érdekel jobban vagy mert nem érdekel amit olvasok. Egyik nap fantasyt olvasok másik nap történelmit majd romantikusat majd horrort és így tovább... Nagyon sok kategóriát szeretek de nem tudom megtalálni a könyvemet amit be is tudnék fejezni. Vajon már nem érdekel annyira az olvasás? Mitől van ez?

2016. márc. 18. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló korszakom kamaszkoromban, unalmasnak találtam minden könyvet.


Szerintem próbálkozz rövidebbekkel egy darabig, kisregénnyel, vagy esetleg novellákkal. Azokat biztos végig tudod olvasni, így nem lesz bosszantó élmény.


Mellette elkezdhetsz egy hosszabb regényt is, de azt ajánlom, kisebb adagokban olvasd, úgy talán kevésbé unod meg. :)

2016. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.-vel egyetértek.

Plusz nekem olyankor is előfordul, ha volt egy iszonyat jó könyv ami után minden más rossznak tűnik, és 1 hónapig nehéz másba kezdeni.

2016. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ess kétségbe, mindenkivel előfordul, hogy éppen nem köti le semmi. Ezek nem tartós időszakok, és egyáltalán nem azt jelenti, hogy már nem érdekel az olvasás. Hogy is ne érdekelne, ha ennyi mindent szeretsz? :) Ilyenkor akár félre is teheted egy kicsit a könyveket, de ha a cselekvéshez nagyon kedved van, akkor kereshetsz valami könnyed, rövid történetet. Esetleg vegyél elő egy olyan könyvet, amit régen nagyon szerettél, és olvasd újra azt. Az olvasás iránti szeretet nem múlik el csak úgy :D
2016. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
erről a tankönyvek jutnak eszembe :D
2016. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!