Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak?

Milyen könyvet olvassak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy köynyvet, de nincs ötletem. A műfaj az mindegy csak izgalmas legyen a könyv.

2016. márc. 20. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tíz kicsi néger
2016. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem si vedd meg a Tíz kicsit négert, vagy a Gyilkosság az Orient expresszen című könyvet.

Ezeken kívül tudom ajánlani:

Rick Riordan: Percy Jackson sorozatát, ez Fantasy műfaj

Rick Yancey: Ötödik Hullám trilógiáját, ez űrlényes

Pittacus Lore: Lorien krónikák, ez szintén űrlényes

James Dashner: Útvesztő trilógia, disztópia

Dan Wells: Nem vagyok sorozatgyilkos sorozatát, ez egy szociopata fiúról szól, van benne természetfeletti is

Dan wells: Részlegesek trilógia, disztópia

Ann Aguirre: Razorland trilógia, disztópia

Veronica Roth: Beavatott trilógia

Darren Shan: Vámpírtörténetek

George R. R. Martin: Trónok harca

2016. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A marsi:)
2016. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én nagyon ajánlom a Cinder és Ella

Ez egy romantikus könyv de nagyon nagyon jò. Meg a Lélektársak,Nyitótánc-Ballépések-Táncvarázs és van meg egy rész de meg nem jött ki.. Bexi sorozat ezek mind nagyon jo könyv!!!

2016. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Meg van még a poszeidon-triton-és a neptun még nem jött ki! Párválaszto,angyansors-angyalfény-angyalnyár és-angyalvágy

Elidegenítve-elválasztva

Az àrulás csókja ezek is nagyon jok

2016. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A feljebb említett marsi tényleg nagyon jó könyv, akkor sem lősz vele mellé, ha nem szereted a sci-fit.

Ha nem sorozatot keresel, Nel Gaiman könyveinek szerintem érdemes utánanézned, mert hihetetlenül jó a pasi (nekem az Amerikai istenek és a Sosehol a kedvenceim tőle) Lauren Oliver - Pánik, John Ajvide Lindqvist - Hívj be! és Takami Kósun - Battle Royale-ja is jók, bár a Battle Royale elég "egyedi" könyv, viszont vitathatatlanul izgalmas.

Ha viszont nem baj, ha sorozat, akkor:

- Mats Strandberg · Sara B. Elfgren - Engelsfors-trilógia

- Maggie Stiefvater - Raven boys

- Marissa Meyer - Holdbéli krónikák

2016. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!