Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16 éves lány vagyok, szerintet...

16 éves lány vagyok, szerintetek tudnék jó könyvet írni?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok egy óriási tehetség, aki már 8 évesen novellát írt)


De van egy nagyon jó ötletem. szerintetek tudnék olyan könyvet írni, ami nem csak itthonra lenne érdekes, hanem másoknak is és nem látszana hogy egy gyerek írta, mármint nem egy tinédzser fogalmazásának tűnne, hanem egy rendes, érdekes, kalandos regénynek


Szerintem az ötlet jó, márahogy elképzeltem

A címe ez lenne: Vissza az ókori Rómába



2016. márc. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem próbáld meg:) Sok sikert!
2016. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Próba szerencse, jó esetben ki is derülhet hogy tehetséges író vagy.
2016. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezt senki sem tudja megmondani, írd meg, s akkor kiderül.
2016. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy olyan kérdést tettél fel, amire senki sem fog tudni válaszolni. Nem ismerünk, nem tudjuk, mire vagy képes. Max. olyan választ írhatok, hogy HA megvan hozzá a képességed, tudsz jó könyvet írni. De hogy megvan-e? Ha logikailag nézzük, rengeteg 16 éves írogat, legnagyobb részükből soha nem lesz író. Nagy a valószínűsége, hogy belőled sem lesz. De ezt nulla infó alapján senki sem fogja megmondani neked. Kérdezgesd a magyartanárodat, az eddigi teljesítményed alapján lát-e benned fantáziát vagy sem. Mutasd meg az írásaidat idegen embereknek. Ne családtagoknak és ne barátoknak, mert nem biztos, hogy objektíven értékelnének.


Ha meg írni akarsz, írj. Ne másoknak és ne könyvet, hanem magadnak és egy történetet, ami neked fontos és nem másoknak. Ha magadnak írod, legyen szórakozás, terápia, hobbi, érezd jól magad közben, de ne azért írj, hogy könyv legyen belőle.

2016. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, ha igazán jó az az ötlet, akkor többször is nekifuthatsz. Előbb-utóbb meg fogod tudni írni, csak gyakorlás és kitartás kérdése az egész. A mondás is úgy tartja, hogy a zseni 1% tehetség és 99% kemény munka. :)
2016. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ertem, de nem hiszem hogy hivatasos iro szeretnek lenni

De nagyon szeretnem latni egyszer a kezemben a sajat konyvemet szoval megprobalom

2016. márc. 21. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Nulla információ birtokában ezt senki sem tudja megmondani. :)


Ez olyan, mintha azt kérdezném: "Szerintetek jó kapus lennék a fociban?" "Szerintetek tudnék jól lovagolni?" "Szerintetek jó grafikus lenne belőlem?"


Próbáld ki magad, aztán meglátod. Sok sikert! :)

2016. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De nagyon szeretnem latni egyszer a kezemben a sajat konyvemet szoval megprobalom"


Próbáld meg! Ha magánkiadásban adod ki, ugyanaz az élmény, mármint a könyv kézbevétele, csak megspórolsz magadnak egy csomó fejfájást (kilincselés, kiadói visszautasítások, válasz nélkül hagyás stb.), már egész olcsón is megoldható. Nagyon nagy élmény, amikor kézbe kapod a saját könyvedet és ha felnézel a polcra, ott vigyorog a többi között. Hátránya, hogy bármilyen gyenge könyvet kiadnak, ha te fizetsz.

2016. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!