Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciki az, ha egy 13 éves lány...

Ciki az, ha egy 13 éves lány könyvet ír?

Figyelt kérdés
Nem érzem úgy, hogy az. Csak azért kérdezem, mert több osztáltársam és én is írunk könyvet. Van, aki meglepődött ezen, de szerintem teljesen normális.

2016. jan. 18. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
És ha valaki meglepődik, az azt jelenti, hogy ciki? Olyan szánalmas ez... nem a könyvírás, hanem ez a megjátszott tanácstalanság, amelynek egyetlen célja, hogy tudassad a világgal, könyvet írtok, hátha begyűjtesz néhány "hű, ez szuper, miről szól?" stb. féle megjegyzést.
2016. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
nem
2016. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
67%
nem
2016. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésed ciki.
2016. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha megtanultál irni és van mondanivalod akkor nem.
2016. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Magyarul csak el akartál dicsekedni az írói vénáddal.
2016. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó milyen írói véna? Jobbat szarok mint az ő írásaik együttvéve.

Vigyázni kell az ilyen megjegyzésekkel, mert elbízzák magukat a gyerekek, aztán mire felnőtt 15 évesek lesznek, jönnek azok a kérdések, hogy melyik kiadóhoz adja be a világ legjobb könyvét, amit ő írt. Közbe az egész a szánalmas életének a giccses felturbózása, ami egyrészt szarul van megírva, másrészt senkit nem érdekel.

Csak az ártatlan szerkesztőket sajnálom, mert nekik kell átgázolni azon a förtelmes mocskon, amit az ilyen önjelölt zseni írópalánták a nyakukba öntenek.

2016. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Csak nézzétek meg a nevét: Wáááááá

Szerintetek egy ilyentől jöhet bármifajta értelmes dolog?

2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem ciki ha könybet írsz, de az ilyen kérdésekkel vigyázz, mert sokan személyes sértésnek veszik, hogy egy tizenéves könyvet mer írni. Ha tényleg csak saját magadnak irogatsz akkor mit érdekel mások véleménye? Fogadd meg a tanácsom: ird meg a konyved tarsd meg emléknek és ne próbáld meg kiadatni nem éri meg azt a fáradtságot és oltogatást; ne tegyél fel ilyen kérdéseket ha nem akarod, hogy mindenki veled trollkodjon. Nem bántásból mondom de hidd el: ennek soha nincs jó vége.
2016. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én is írogottam gimis koromban (is), és ha valami úgy sikerült, hogy cikinek tartottam, akkor legfeljebb kitöröltem, vagy későbbi átdolgozás céljából őrizgettem a gépemen, de biztosan nem mutattam meg senkinek. Tudom, hogy ebben a korban az ember számára elég fontos, hogy mi ciki és mi nem, de ha olyan közegbe kerülsz, ahol az írás ciki, akkor egyszerűen ne beszélj róla. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz otthon a gépeden, és nem is fogják megtudni, ha te nem akarod.
2016. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!