Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani nekem könyveke...

Tudtok ajánlani nekem könyveket az ízlésem alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretek olvasni, de kevés könyvem van, ezért szeretnék ilyen részről egy kisebb vérfrissítést. Szeretem a horror könyveket főleg, de elég sok mindent elolvasok, a tipikus tinikönyveket nem szeretem. Amiket eddig olvastam, és nagyon tetszettek:

Elveszett próféciák

Biff Evangéliuma

Járvány - fekete halál

Az agy

Sherlock Holmes összes

Gyűrűk ura, Hobbit

Ezek a kedvencek. Illetve ha valaki olvasta A Nyolcadik utas: a Halál-t, akkor egy véleményt szívesen olvasnék róla :) köszönöm előre is!

12/L



2016. márc. 28. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Eragon (eléggé hasonlít a Gyűrűk urára)

Talás Stephen King könyvek

X-A tettes ismeretlen (krimi, ha nem riadsz vissza a japánoktól, egy nagyon jó kis könyv, ugyan úgy mint a Piercing)

Madarak a dobozban (Ez is ilyen járványos)


Hirtelen ennyi jut eszembe, ami ide beillene, de még gondolkozom :)

2016. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nos4a2- elég brutál, Kő fiai, King novellák/könyvek, A tetovált lány, Trónok Harca :)
2016. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a többi Korongvilág könyvvel is próbálkozhatnál, rengeteg van belőlük. Pl: Carpe Jugulum, Vészbanyák, Vége a mesének, Maszkabál. De a Rejtő Jenő könyvek is jók, csak ajánlani tudom. Aztán ott van még a Galaxis útikalauz stopposoknak és, ha horror, akkor Lovecraftot mindenképp olvass. Illetve Vonnegut Ötös számú vágóhíd és Macskabölcső című könyvei nagyon érdekesek még.
2016. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a Korongvilág könyvekre, ha az Elveszett próciák tetszett ezok is fognak.

és

Robert Holdstock: Mitágó-erdő

2016. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és azt is, hogy eszembe juttatátok a Galaxis utokalauz stopposoknak-t! Régóta elszerettem volna olvasni, de mindig kimegy a fejemből. H. P. Lovecraft és Stephen King horrorkönyveit mindenképpen szeretném elolvasni :) és nagyon köszönöm a többi ajánlót is, utánanézek mindegyiknek!:)
2016. márc. 28. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Stephen King minden mennyiségben! :) Amúgy tőle a személyes kedvencem: Ragyogás

Cassandra Clare: Csontváros

2018. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tyű, de régi a kérdés! Most már 14 vagyok, és nem csak olvasok, de írok is... :D Utólag is köszönöm az ajánlásokat, néhányat azóta már a polcomon is tudok belőlük. Most épp a Trónok Harca sorozatot olvasom George R. R. Martintól, meg a háborús könyvek lett az új szenvedélyem... Mennyi szóismétlésem volt 2016-ban, jó ég.
2018. febr. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!