Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a "TOP 5 " listátok...

Nektek mi a "TOP 5 " listátok Leiner Laura könyveiből?

Figyelt kérdés

Nekem:

Bábel (szerintem ez lett a legjobb:) vagyis nekem ez tetszett a legjobban )

Bexi-sorozat (1, 2, 3,)

Akkor szakítsunk!

Szent Johanna Gimi - gondolom itt sokan felhördülnek, hogy " mi ez, az SZJG az utolsó?! " de ez van :D szerintem ez lett a leggyengébb. Konkrétan arról olvasunk 8 részen át, hogy iskolába járnak, osztálykirándulásra mennek, meg egyéb sulis rendezvények. oké, egyszer jó volt, de basszus. Elég nekem az iskolában kibírni azt a 6-7 tanórát, nem hogy még hazajövök, és itthon is arról olvasok, hogy hogy írnak dogát, hogy puskáznak, stb :D

ne értsetek félre, semmi bajom az írónővel, se a könyvvel, csak nekem így visszatekintve már kicsit unalmasnak tűnik. De attól még jó,

A másik meg : Cortez karaktere. Na ez a másik ahol lehet sokan elküldenek a búsba :D , de én őt utálom :P túl valószerűtlen a karaktere, meg vhogy...az egész stílusa..irritáló. Gondolom sokan nem fognak velem egyetérteni, de akkor is ez a véleményem, azt meg megváltoztatni igen nehezen lehet:D Sokáig Arnold sem volt szimpatikus (nagyon nem:D ) de így 3 év után átgondolva (igen, elég

"veterán" olvasó vagyok :D ) szerintem meg tök jó karakter. (bár miután elment, elég bunkó lett :/ )

De nekem vmi ilyesmi köztük a sorrend:

Kolos

Nagy Márk

Arnold

Szasza

ja meg Szilkót is bírtam az Akkor szakítsunk.ból. :D

hát na...vhogy nem bírom ezeket a "tipikus szépfiúkat" :D


huhh így ránézve kicsit hosszú lett..hát bocs, bár valószínű emiatt sokan átugorják..ez van:D



2016. márc. 28. 19:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nekem eddig így áll:

1: Bexi - sorozat

2: Bábel

3: Szent Johanna Gimi (ez azért örök, ez volt az első könyv amit tőle olvastam)

4: Remek!

5: Akkor szakítsunk (nekem ez nem jött be annyira)


1: Nagy Márk (<3)

2: Cortez és Kolos kb. egy helyen

3: Szasza

4: Körte (nyilván őt nem úgy nézve, mint a többieket, de imádom őt is)

2016. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Azt hittem hogyha vki végig olvassa egyből pampogni kezd hogy "de így cortez úgy cortez" szóval köszi hogy a kérdésre válaszoltál
2016. márc. 30. 09:15
 3/27 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem kb. így van a listám:

1. Bexi - Illúzió

2. Bexi - Késtél

3. Bexi - Hullócsillagok

4. Szjg. 6

5. Szjg. 7


Amúgy semmi gond nincs azzal, ha neked Cortez nem szimpi. Mindenkinek más az ízlése. :) Nekem pl. Ricsi jön be nagyon. Nem tudom, miért. Talán a lazasága, vagy mert mindig kiáll Virág mellett... Szóval nekem ő.

2016. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és bocsi, az Hullócsillag.
2016. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Top 5-öt nehéz lesz, mert nem vagyok oda LL-ért, de a Késtél lenne az első, az kifejezetten tetszett. Onnantól a kövi részek már nem nagyon, és az SzJG is csak azért maradna, mert "régi szép emlékek". A Bábel és az Akkor szakítsunk sem volt borzalmas, de olyan érzésem volt, mintha más szereplőkkel olvasnám az SzJG-t meg az egyéb könyveket.


A srácok pedig (nem romantikus/"ahhdehelyeselalélok" kategóriában, hanem szimpiség/"simán bírom" szerint)

1. Körte

2. Ricsi

3. N. Márk


Utált karakterek listája:

1. Reni

2. Arnold

3. Cortez

4. Norbi

xD

2016. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem egyre kevésbé tetszenek a könyvei, a Bexiből két oldalt olvastam majd elajándékoztam. A Bábel nagyon tetszett, az Akkor szakítsunk is egész jó volt, de a Bexi...

De amúgy egyet értek veled, jó volt egy ilyen kritikát is olvasni :)

Én se bírom a szépfiúkat, viszont nekem a bunkók se jönnek be, így maradnék az arany középút :D

Listát itt se tudok állítani (nagyon határozatlan vagyok), de Szaszát, Szilkót, Zsoltit, Andrist, Robit és Ricsit választanám. Szóval, ha valaki szeretne, ebből válogathat nekem szülinapomra.

2016. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%

Nekem:

1.Bexi-sorozat

2.Szent Johanna Gimi

3.Bábel

4.Akkor szakitsunk

Fiuk közül:

1.Nagy Márk(uristen őt naggggyon imádom)

2.Szasza

3. Ricsi


Amugy a Cortezt en se birom annyira...

2016. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld(vagy hogy kell ezt mondandi:D )

Az SZJG-t én is csak "nosztalgia" szerűség miatt raktam bele, amúgy meg 180 fokos fordulatot vett nálam az a könyv. minden értelemben.

Azt se mondanám hogy L.L. a kedvenc íróim közé tartozik, sőt, az írásmódja végtelen egyszerű, ilyen regényt én is tudnék írni(nem nagyzolásból komolyan, ) egyedül a jó humorával tudja ezt kiváltani, ha ez nem lenne, lehet már én se olvasnék tőle.

2016. ápr. 7. 21:40
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

1. Ricsi ( <3 )

2. FBA

3. Körte

amúgy én se nagyon bírom Cortezt, de hát ízlések és pofonok :)

2016. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Pillangó423 ***** válasza:

Szia!

Az én listám:

1. SzJG

2. Bexi-sorozat

3. Bábel

A többi könyvét még nem olvastam

Szereplők:

1. Virág & Zsolti

2. Nagy Márk

3. Ricsi

4. FBA

5. Napsi

+1. Körte

Én Arnoldot utálom (bocsi annak, aki szereti)

Cortezt meg a végén megkedvelem

2016. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!