Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a "TOP 5 " listátok...

Nektek mi a "TOP 5 " listátok Leiner Laura könyveiből?

Figyelt kérdés

Nekem:

Bábel (szerintem ez lett a legjobb:) vagyis nekem ez tetszett a legjobban )

Bexi-sorozat (1, 2, 3,)

Akkor szakítsunk!

Szent Johanna Gimi - gondolom itt sokan felhördülnek, hogy " mi ez, az SZJG az utolsó?! " de ez van :D szerintem ez lett a leggyengébb. Konkrétan arról olvasunk 8 részen át, hogy iskolába járnak, osztálykirándulásra mennek, meg egyéb sulis rendezvények. oké, egyszer jó volt, de basszus. Elég nekem az iskolában kibírni azt a 6-7 tanórát, nem hogy még hazajövök, és itthon is arról olvasok, hogy hogy írnak dogát, hogy puskáznak, stb :D

ne értsetek félre, semmi bajom az írónővel, se a könyvvel, csak nekem így visszatekintve már kicsit unalmasnak tűnik. De attól még jó,

A másik meg : Cortez karaktere. Na ez a másik ahol lehet sokan elküldenek a búsba :D , de én őt utálom :P túl valószerűtlen a karaktere, meg vhogy...az egész stílusa..irritáló. Gondolom sokan nem fognak velem egyetérteni, de akkor is ez a véleményem, azt meg megváltoztatni igen nehezen lehet:D Sokáig Arnold sem volt szimpatikus (nagyon nem:D ) de így 3 év után átgondolva (igen, elég

"veterán" olvasó vagyok :D ) szerintem meg tök jó karakter. (bár miután elment, elég bunkó lett :/ )

De nekem vmi ilyesmi köztük a sorrend:

Kolos

Nagy Márk

Arnold

Szasza

ja meg Szilkót is bírtam az Akkor szakítsunk.ból. :D

hát na...vhogy nem bírom ezeket a "tipikus szépfiúkat" :D


huhh így ránézve kicsit hosszú lett..hát bocs, bár valószínű emiatt sokan átugorják..ez van:D



2016. márc. 28. 19:48
1 2 3
 21/27 BexiStar válasza:

1.Bexi

2.SZJG

3.Bábel

4. Akkor szakítsunk

2016. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

1. Bexi

2. SzJG

3. Akkor Szakítsunk

4. Bábel

5. Remek!


Kedvenc szereplők (összesítve):


1. Nagy Márk,Kolos,Virág,Kinga,Cortez és SANYI!!!

2. Szilkó,Beki,Napsi

3. Reni,Zsolti,Máday

4. Norbi,Lia,Zsófi

5. Szasza,Csabi,Ricsi

2016. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

1.Bexi

2.SzJG

3.Bábel


1.Nagy Márk

2.Ricsi, Zsolti,Szasza

3.Virág, Beki

Amúgy én sem nagyon szeretem Cortezt.Tiszta szemét Renivel is(aki társasági életben nyomi,meg amúgy is),na jó csak az elején.De a többieket szeretem az szjg-ben.

2016. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

1.Bexi

2.SZJG

3.Bábel

4.Akkor szakítsunk

Kedvenc fiúszereplők

1.Nagy Márk

2.Ricsi&Zsolti(nem tudok választani :D)

3.Andris&Robi

4.Körte

5.Szasza


Kedvenc lányszereplők

1.Virág

2.Kinga

3.Daniella

4.Evelin

5.Napsi

Utált fiú-és lányszereplők

1. Geri 1.Edina

2. Pí 2.Elulália,Szasza barátnője

3.Cortez 3.Reni

4.Tomi 4.Eszti


Bocsi,hogy most válaszolok a kérdésre,de most találtam rá.

2017. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én még csak a bexit olvastam el, de az nagyon tetszett! Az elején már le is raktam először, mondva, hogy unalmas, de amikor végigolvastam, akkor alig bírtam letenni! Mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el legalább a harmadik részig, és meg fogja szeretni! Személy szerint nekem most rz a kedvenc sorozatom minden előadótól, szóval csak ajánlani tudom! :)
2018. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Igaz már több mint 3 éves a kérdés, de azért én most válaszolok :D

Érdekes itt a kommenteket olvasgatni, hogy ebben mennyire nem egyezek itt a többséggel, de nekem a favorit akkor is SZJG marad <3 én nagyon imádtam az összes kötetet

Bár azért a legújabb sorozata, az IOV is nagy kedvencem lett, ez különbözik az összes eddig megjelent művétől, ugyanis sokkal komolyabb, mélyebb a hangulata, nem az a tipikus tiniregény.


Tehát nekem a SZJG és az IOV sorozatok talán holtversenyben állnak az 1.helyen.


2.helyre sorolnám a Bábelt, abszolúte egy könnyed humoros sztori, nagyon sokat nevettem rajta.


Az Akkor Szakítsunk annyira nem fogott meg mint az előzőek, iagazából már nem is nagyon emlékszem rá, már egy pár éve volt, hogy olvastam, de biztos az is vicces volt meg minden, de azért nekem úgy rémlik, hogy közel sem volt annyira szórakoztató mint az előzőek, inkább az egyszer olvasható kategóriába sorolnám.


És végül a Bexi ... hááát, na nekem ezek azok a könyvek, amiket nem bírok megérteni, hogy szeretheti valaki jobban mint mondjuk a SZJG-t. Jó pár éve megjelent már, én mégis csak 2018 nyarán kezdtem neki...míg a többi LL könyvnek egyből megjelenés után nekikezdtem. Már eleve az alapötlet sem tetszett, hogy egy híres sztár lesz a női meg a férfi főszereplő, amiket hallottam előtte Nagy Márkról, már abból is lejött, hogy milyen egy beképzelt csak magával törődöm srác, úgyhogy nem nagy kedvvel vágtam bele az egészbe, de gondoltam azért adok neki egy esélyt, hátha. Bár tény, hogy az elvárásaimat felülmúlta, mert kedvenc írónőnk humora itt sem hagyott alább, nekem azért meg sem közelíti a többi könyvét. Még nem olvastam végig, a 4.része volt az utolsó, de már fél éve befejeztem kb., és még mindig nem bírtam rávenni magam, hogy folytassam...pedig ez rám abszolúte nem jellemző könyvek terén. Annyira nem fogtak meg, hogy még csak a kötetek címét se tudom, melyik hányadik részhez tartozik, csak a Késtélt. :D és én Nagy Márkkal vagyok úgy, mint sokan Cortezzel, hogy nekem akkor se szimpi, és nem értem ezt a nagy őrületet körülötte. Számomra idegesítő a beképzeltsége, magabiztossága, és az is hogy egyszerűen mindenki úgy imádja őt.


Összegzésként tehát nekem a SZJG, IOV nagyon tetszettek, a Bábel és az Akkor Szakítsunk ilyen középmezőny, amiben a Bábel szintén nagyon teszett, az ASZ kevésbé, és nekem legkevésbé a Bexi sorozat jött be.

2019. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

1. Bexi-3

2. Bexi-2

3. Bexi-6

4. Szjg-5

5. Szjg-6


A szereplők pedig:


Nagy Márk Kinga

Körte Evelin

Dave Daniella

Ricsi Beki

Zsolti Kitti



Az utáltak:


Geri

Balogh

Edina

Viki

Vladár

2022. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!