Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan könyv, ami...

Létezik olyan könyv, ami tényleg megváltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek egy ilyen könyvet,ami leirja azt,hogy hogyan kell élni,pozitiv gondolkodas stb.A neten rengetek reklámfogás van,pl Rhonda Byrne-tól a Titok cimű könyv jut az eszembe.Ezt a könyvet valaki nagyon dicséri valaki teljes mértékben elutasitja.Létezik egyáltalán ilyen könyv ami tényleg megmutatja a helyes utat és nem egy reklámfogás?

2016. ápr. 9. 15:46
 1/10 anonim válasza:
56%
Gazadag papa, szegény papa. A szerző: Robert T. Kiyosaki. A Bagolyvár kiadó adta ki.
2016. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A siker titka a pozitív lelki beállítottság-Napoleon Hill Clement Stone
2016. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Kire mi van hatàssal.

Nincs receptkönyv arra hogyan éld az életed azt màsok nem mondhatjàk meg neked...

Sajàt magadnak kell ràjönnöd milyen életet akarsz élni hovà akarsz eljutni.

Ha màr tudod mit szeretnél könnyebben talàlsz könyvet a hogyanhoz...

2016. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Biblia
2016. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
utolsó :)
2016. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem emlékszem a címére, de teljesen megváltozott tőle a gondolkodásom.
2016. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem a Titok nem tetszett, mert nem nagyon voltak benne konkrétumok. Elolvastam, és 2 nap múlva már eltűnt a lelkesedés. :D Viszont szintén Rhonda Byrne-tól a Varázslat már sokkal jobb, 28 napig minden napra kapsz 1 gyakorlatot, amivel több pozitivitást viszel az életedbe. Alapból se voltam egy rosszkedvű ember, de amióta néha végigmegyek rajta, sokkal jobban érzem magam, és a céljaimat is tisztábban látom magam előtt (eddig főleg ezzel volt gondom, hogy fogalmam se volt arról, mi a fszt akarok). Persze néha idegesítően túlzásokkal ír benne, szóval nem kell 100%-osan követni, de nekem jót tett, ezért ajánlom másnak is. :D A helyedben ha nem is pont a Varázslatot, de mindenképp egy ehhez hasonló könyvet olvasnék, ahol minden napra jut valamilyen gyakorlat. Szerintem könnyebb változtatni a hozzáálláson, ha nap mint nap gyakorolja az ember. Többször is végig lehet csinálni, vagy néha előkapni, és találomra kiválasztani egyet belőle.
2016. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Paul Brunton Önvaló bölcsessége.

[link]


Ez egy regi konyv, kb 75 éve irta egy ember aki a végsö igazsagot kereste.Enis Itt a gyik.hu-on talaltam rá, van egy last.One.Left nevu, valaszolo az oldalon és 6 evig mindenkínek ezt a konyvett ajánlota, mondván ez leirja a végsö igazsagot, s magyarázatot ad a miertekre.

2016. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Speciel a Bibliát pont e célból írták...
2016. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, ami megmondja, hogy KELL élni. Úgy élsz, ahogy szeretnél. Ha konkrétan egy célt szeretnél elérni, akkor olyan témában keresgélj. Pl. önfejlesztő könyveket.

Nincs egy kollektív helyes út sem. Relatív maga a fogalom. Egy vallásosnak pl. más a helyes, mint egy ateistának, de mindketten lehetnek jó és rossz emberek egyaránt.

2016. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!