Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Székesfehérvárott hol lehet...

Székesfehérvárott hol lehet vásárolni angol nyelvű könyveket néhány száz forintért?

Figyelt kérdés

Össze akarom kötni a kellemest a hasznossal, ezért angol nyelvű könyveket akarok vásárolni. Mivel szegény családból származom, ezért olcsó – maximum 500 forintért – akarok angol nyelvű könyveket vásárolni. Ezt Székesfehérvárott hol lehetne olcsón angol nyelvű könyveket vásárolni?


(A könyvtár nem lenne megoldás, mert idegennyelven jelenleg rettenetesen lassan olvasok, így havonta hosszabbíttatnom kellene a könyv kölcsönzési idejét. Ez plusz procedúra számomra és plusz stressz az olvasással kapcsolatban, ami elrontaná az olvasás élményét. Ha otthon lenne saját tulajdonban könyv, az megkönnyebbülés lenne a léleknek, hogy nem kell lóhalálában angolul olvasni. Ha kicsit lassabban olvasok angolul, akkor meg is tudom érteni a szöveget.)



2016. ápr. 12. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de én két helyről szoktam rendelni olcsó könyveket régebben (ma már főleg elektronikusan olvasok), ezek a bookstation.hu és az mmbookmarket.hu - ha pár könyvet összeválogatsz, akkor a postaköltség enyészik egy könyvre nézve.


Egyébként miről szóló könyveket keresnél?

2016. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


Mindenféle könyvet keresek. :-) Sci-fitől elkezdve a krimin át az ismeretterjesztő könyvekig szinte minden könyv érdekelne. :-)

2016. ápr. 13. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, köszi a választ. Nem elég neked a képernyőn olvasás? Vagy vinni akarod magaddal? Mert txt vagy mobi formátumban küldök én neked egy tucatot hirtelen...
2016. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok annyit lenni a számítógép előtt. Van, hogy reggel megyek és este jövök haza. Nem beszélve még arról, hogy a sok képernyős olvasástól megfájdul a szemem és a fejem. :S
2016. ápr. 16. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Jogos.

Ha kiszolgáltatod privátban a nevedet és a címedet, küldök egy pár könyvet, ha tényleg lassan olvasol, azokkal elleszel egy ideig.

Én is az olcsó könyveket vásároltam vagy 20 évig, de míg régen a kiskörúton ha az egyik antikváriumban nem, akkor a másikban biztosan találtam egy csomót, hát manapság valahogy ezek eltűntek.

2016. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom, nem nyert az ötlet, a feleslegek elkerültek a szelektívbe.
2016. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szelektívbe? Látom nem becsülöd a könyveket. Inkább küldted volna el egy könyvtár számára, hogy adják el olcsón.


Istenkáromlóktól nem kérek könyveket! :/

2016. ápr. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!