Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az One Directionnak miért...

Az One Directionnak miért nincs csillaga Hollywoodban? Ők annyira megérdemelnék, míg van egy csomó ember ott aki meg nem!

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem imádom őket olyan tehetségesek. Miért nincs csillaguk?? :S a sok hülye ember

Vagy csak én nem láttam mikor végigmentünk a Hollywood Boulevardon??



2014. szept. 29. 13:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
ASD el magad..
2014. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a One Direction nem érdemli meg a csillagot. Ezt exfanként mondom
2014. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
Pont ők azok, akik nem érdemlik meg. Futószalagon csinált tömeggyártmányok. Nem az ilyeneknek jár a csillag. Szerintem te félreértelmezted ezt az egészet.
2014. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Utolsó nincs igazad!! Ők a legjobbak

Nem értem ezt a sok féltékeny embert :$

2014. szept. 29. 16:01
 5/40 anonim ***** válasza:
66%
nem kell csillag a one directionnek, nyálas fiúbanda, ilyenből van vagy 2 milliárd a világon, nem akarsz nekik is csillagot adni!
2014. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
Te ezt hülyeségből írtad, vagyis remélem. Ha nem, akkor rohadt nagy hülye vagy, már bocsánat. :DDDD
2014. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ha már annyira szereted őket, megkérdezhetem, hogy hogy ejted ki a nevüket? :DD "Az One Directionnak" csak emiatt kérdezem, csomószor látom így, és nem értem, mi van az emberek fejében, amikor ezt így írják :D

De egyébként remélem vicc a kérdés.

2014. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
13%
Jó lenne, de tuti nem lesz nekik.
2014. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

xDDDD Köszi a választ mindenkinek, bár reméltem, több is lesz. Nekem nem megy ez a nyálas tinip*csa, ketten is felhozták, hogy vicc...

Igen, az, senki ne aggódjon. :D

A legszánalmasabb, legtehetségtelenebb fiúbanda tucatzenével. Hányingert kapok tőlük, de kíváncsi voltam, hányan támadnak le... Sajnos nem sokan. :(


Egyébként örülök, hogy nem csak nekem tűnt fel a "Direnctionnak". Tudom, hogy az helyesen "Directionnek", de mindig minden tinip*csa így írja... És hál' Istennek, valakinek fel is tűnt, aki nem én vagyok! :DD


Puszi mindenkinek. :3

2014. szept. 29. 22:00
 10/40 anonim ***** válasza:
73%

Elég nyilván való volt, hogy vicc, túl helyesen írtad le azt, hogy "Hollywood Boulevard"...ráadásul nagybetűvel :D Ha legközelebb ilyen kamukérdést teszel fel, akkor mindent kisbetűvel! És ne felejtsd a helyesírási hibákat sem! :))

sziiijasztok remelem lezs majd csilaga azz onedriektiónnak mer az naon kircsi lenneeee *.* <3 <3 na csáó

Ja, és a tömérdek szívecske meg "csillógósszeműszmájli" is kell :D

2014. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!