Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik olvasták már a Bexi...

Akik olvasták már a Bexi 4-et, a Nélküled című könyvet, ők mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés

A végén szerintetek kit választott Bexi? Én nagyon remélem, hogy Márkot, de a körülmény úgy írja le, mintha Tomit választotta volna. Hiszen az a valaki ott vár rá, mikor ők megérkeznek nem tudom, hogy hova, és...Márk velük menne, nem? Hiszen miért menne külön a fellépésére, főleg, ha együtt lenne Bexivel?

De közben meg zavaros is...Hiszen Beki miért lenne olyan boldog attól, mert Tomit választja? Hiszen oké, hogy kedveli, de Márkot meg..szereti...És Márk is szereti őt és ezt Beki is tudja. Akkor meg? Mi vinné rá, hogy Tomit válassza? Hiszen őt alig ismeri...

Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2016. máj. 3. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Márkot. Nagyon remélem, hogy Márkot. Tomit a végére egyre inkább megunta, Márkkal egyre jobb lett a kapcsolata, szóval logikusabb lenne ha öt választaná.
2016. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy Márkot. De igazából minél többet gondolkodom rajta, annál kétértelműbb az egész:D
2016. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy lehet behoz egy 3. fiút. :D
2016. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ha Márkot választja, miért sír a végén??
2016. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem Márkot választotta, mert a könyv közepe fele le van írva hogy Aszádéknak is lesz turnjéja és Márknak is és egy csomó helyen egyszerre.. És azt van benne hogy aszádékkal van, és valószínű Márkkal találkozuk utána. Meg mikor az esküvői fellépés után Márk megöleli Bekát kondja neki Beki hogy rosszul döntött. És itt szerintem arra utal hogy annó szakított Márkkal. Szerintem:)
2016. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hali:)Nagyon remélem,hogy Márkot választotta de szerintem is úgy írja le mintha Tomit.+A végén amikor az ötödik részből ír van az a bekezdés amikor arról ír,hogy a Hullócsillag c. könyv a tavasz legnagyobb slágere lett és azt írja,hogy Bexit utálják a Márkerek mert a CsASz forgatása után szakított vele(mármint Márkkal).És miért utálnák ha utánna nem jöttek volna újra össze?!!(Remélem értelmesen letudtam írni:D)
2016. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Szerintem Márkot, legalábbis nagyon remélem...

Tomi csak azért volt ott hogy kipótolja Márk helyét

Én nagyon remélem hogy nem Tomit választja hanem Márkot , már így is túl sokáig voltak külön.....:(((((((

2016. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pacifan22 válasza:
Szia:) Szerintem Márkot(nagyon remélem),mert lehet, hogy ott találkozik vele,mert ugye neki is ott van turné helyszíne és lehet,hogy előbb ott volt, mert mondjuk egy másik állomásról jött. Én legalább így gondolom és remélem is.
2016. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!! Szerintem Márkot válassza , nekem úgy tűnt ,hogy van pár apró jel..,hogy Márk szereti őt és harcol érte de Beka ezt pontosan tudja csak teszi a hülyét.. Mert Ő ,,kedveli Tomit" .. Amikor elolvassa szerintem már az is pár kis jel ,hogy Márkot válassza....

De nem tudom mert Daniella össze zavart amikor mondja,hogy vàlassz ..

2016. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
47%

szerintem tuti Tomit valassza :D mert a "kovetkezo resz tartalmabol" oda ugye irta hogy a fellepok a koncerten ugy lesz (idezem) "delután hattól Evelin és Fogd be Aszád, héttől az Üres Utcák nyolctól pedig a fő fellépő...Nagy Márk.." Nekem fura hogy mielott leirta volna ki lep fel nyolctol pont pont pontozott .... Nekem ez furi picit hogy ot irja utoljara :D .... Es szerintem azert sir a vegen mivel igy bucsuzik marktol mivel Tomival azt beszelte hogy ezutan Markot kerulje ahogy tudja ... Es amit elozoleg irt valaki hogy Markal menne a fent emlitett fellepesre ... Szerintem ez nem indok mert siman meglehet oldani hogy ne egyutt menjenek . De a konyv vegere (vagy legkesobb a sorozat vegere osszejonnek 😍) :D SZERINTEM

(De azert valljuk be csak a Mark ekkora macso hogy koszones utan egybol lesmaroljaaaa szoval szerintem addig a jelenetog Tomival lesz de a csok utan rajon hogy Markot szereti :D bar szerintem itt meg nem jonnek ossze mert Bekát ismerve lelkiismeret furdolasa lesz szoval kesobb jon ossze "Márxival" 😍😍❤ :3 )

2016. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!