Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megérné elolvasni a Harry...

Megérné elolvasni a Harry Potter sorozatot 45 évesen? (N)

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
szerintem azokat a könyveket bármelyik korosztálynak megéri elolvasni
2016. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Kezdd el, aztán ha nem tetszik, még mindig leteheted. Én nem vagyok annyira optimista, hogy azt mondjam, mindenki imádni fogja őket, mert azért a legtöbbünknél a nosztalgia ott van, de egy próbát szinte minden könyv megér.
2016. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%
Igen. A Harry Potter egy igazából felnőtteknek szóló könyv.
2016. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne, nagyon jók. Én 30 felett olvastam, azután meg többször is újra. Érdemes megpróbálni.
2016. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%
A Harry Potter könyvek arról szólnak, hogy hogyan nézzünk szembe félelmeinkkel. Hogy miként álljuk a sarat, amikor úgy érezzük, hogy minden elromlott. Amikor minden ködbe burkolózik körülöttünk, és magunk maradunk a saját legsötétebb gondolatainkkal. Én ezeket a tanulságokat tudtam leszűrni belőle. Engem életem legnehezebb időszakain segített át. Szerintem bárkinek bármikor megéri elolvasni.
2016. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez több mindentől függ, ahogy előttem is írták van akinek nem tetszik, de szerintem ritka az ilyen.

Én kiskoromban kezdten olvasni, és teljesen beleszerettem, aztán tini korszakom legrosszabb időszakain segített át, nagyon sokat köszönhetnek Rowlingnak :)

Így ennyi év után visszaolvasva még mindig élvezem, bár a magyar fordítással kicsit gyerekesnek tűnik az első 2-3 könyv, de még mindig élvezhető. (Ha jól tudsz angolul azt javaslom eredeti nyelven is olvasd majd el, főleg ebben a korban sokkal élvezhetőbb lesz:))

Szerintem aki végig elolvassa a Harry Pottert, és figyel is rá hogy mit olvas, az hamar rájön hogy milyen tanulságosak ezek a könyvek, és hogy inkább szólnak a felnőtteknek.

Bátran kezdd el, ez nem korfüggő, és egyébként minél tovább haladsz a könyvekkel annál jobb lesz, ne tévesszen meg ha az első könyv egy kicsit gyerekesnek tűnik:)

2016. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Apámmal ötben felett olvastattam el... A harmadik fejezet után noszogatni se kellett többé, többször is elolvasta az egész sorozatot és együtt vártuk a következő részeket :)
2016. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Igenigenigen! Letehetetlen, igazi izgalmas kaland minden korosztálynak :) Én is most tervezem újraolvasni.

21/L

2016. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A harry pottert 80 eves kor utan is erdemes elolvasni
2016. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindig
2020. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!