Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki a Vándorsólyom...

Olvasta valaki a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei könyvet, vagy akár az egész sorozatot? Ajánlanátok felnőtteknek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én felnőttként olvastam/olvasom és nagyon szeretem, jó sztori.
2016. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem viszont kifejezetten béna. Elnyújtott, jelentéktelen jelentek. Esetlenka próza (angolul olvastam). Unalmas karakterek.

Ezért valószínűleg le elszek pontozva, de ez van. Sok YA könyvnél kevésbé számít a minőség, csak rá lehessen sózni a nem igazán olvasott gyerekekre. Az, hogy a felnőttek is ezt veszik, nekem kicsit igéntelenség.

2016. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na most aztán nehéz dönteni...
2016. máj. 20. 23:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is felnőtt ajánlotta. Nem igazán szoktam ilyen jellegű könyveket olvasni, de ez tetszett. Kicsit olyan x-menes a sztori egy kis horrorral vegyítve, csak éppen gyerekek a főszereplők. Engem ez nem zavart, van akit igen. De nyilván aki komoly könyvet akar, komoly történettel annak nem ez a legmegfelelőbb választás.
2016. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

A történet korrektül össze van rakva, nem unatkoztam egyszer sem olvasás közben, és így hirtelen nem tudok semmit mondani, ami nem tetszett a könyvekben. Ugyanakkor viszont számomra nem is volt valami világrengető élmény.

(Igen, hogy teljes legyen a felhozatal, a pozitív, meg a negatív vélemény mellé jött még egy semleges is:D)


De #3hoz hasonlóan nekem is van felnőtt ismerősöm, akinek kifejezetten tetszik a könyv, szóval szerintem ha már felkeltette az érdeklődésed, megéri adnod neki egy esélyt, mert tényleg nem rossz.

2016. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én speciel nem olvastam szóval nem tudok véleményt mondani, de egyik barátnőm (25 éves) nagyon szereti, szóval szerintem nem vesztesz semmit ha elkezded olvasni. Max abbahagyod ha nem jön be (:
2016. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
én felnőtt fejjel olvastam. többször is :D
2016. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%
Nekem is felnőtt ajánlotta. Nagyon megható történet, és már a címlapján is irta hogy felnőtteknek egyaránt. Engem különösen megfogott. Most a kedvenc könyvem. Bele tudtam élni magam, és nem csak fantasy szálat vezet az író hanem romantikust is. Ez a kettő nagyon jól keresztezi egymást. Én ajánlom felnőtteknek is.:)
2017. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!