Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én vagyok az egyetlen aki nem...

Én vagyok az egyetlen aki nem utálja Umbridge-t?

Figyelt kérdés

Mármint persze nem volt a kedvenc szereplőm, elég idegesítő.De ő legalább nem ölt meg annyi embert mint Voldemort.

A HP fanok brutálisan utálják Umbridge-t és olyan furcsa hogy bennem valahogy nincs meg ez a mély utálat:D

Meg valahogy Fred halála sem érintett meg annyira.Talán azért, mert sosem olvastam végig teljesen a Harry Potter, csak a Halál ereklyéi feléig,aztán belelapozgattam a fontosabb részekbe.(Tudom hogy értelmetlen de akkoriban annyira függő voltam, hogy sírnom kellett a gondolattól hogy befejezzem a Harry Pottert)

Lehet hogy emiatt van? Mert valahogy nem érzem át Fred halálát,olyan mintha meg se halt volna:D

Siriusnál, ahol végigolvastam minden jelenetet vele órákig bőgtem a résznél ahol meghalt.


De a fő kérdés:Rossz ember vagyok amiért nem utálok egy olyan karaktert mint Umbridge?xD



2016. máj. 29. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Én se utálom, mert azt se tudom, hogy ki az.
2016. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocs, kihagytam hogy HP fanok válaszait várom:D
2016. máj. 29. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem utálom őt, inkább sajnálom, hogy olyan ember lett belőle, amilyen.

Ellentétben veled, én Sirius halálánál soha egyetlen könnycseppet sem ejtettem, annak ellenére, hogy szerettem őt, szóval a kérdésedre a válasz az, hogy minden ember máshogy reagál bizonyos eseményekre/emberekre.

2016. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is inkább csak szánni tudom.


Mondjuk ez igaz, minden ember más:) Csak ennél a témánál tényleg soha nem találkoztam még olyannal aki ne mondta volna azt hogy utálja, pedig elég sok Harry Potter rajongót ismerek:D

2016. máj. 29. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Élvezettel kínzott másokat, tartott lelki terrorban stb. Az ilyenek még annál is rosszabbak, mintha le adavázta volna őket.
2016. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom, és nem is azt mondtam hogy kedvelem vagy hogy helyeslem amit tett.

Csak valamiért nem tudom olyan mélyen utálni mint sok ember.

2016. máj. 29. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nincs bennem zsigeri gyűlölet Umbridge iránt. Mikor olvastam a könyvet, az jutott eszembe, hogy valami frusztrált vénlány lehet: rózsaszínes, kiscicás izék, magas hangú nevetgélés, emberi kapcsolatokban semmi lélek, agresszivitás. Mintha elfojtana valamit. Nemrég olvastam arról, hogy a kentaurok nagy valószínűséggel megerőszakolták. Ezt nem kívántam azért neki, bár nem volt szimpatikus karakter egyáltalán.
2016. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, te vagy az egyetlen.

De nem vagy rossz ember, ha meglátod a jót a leggonoszabb emberekben is, és nem azért szereted őket, mert gonoszok, hanem mert van bennük egy pici jó. Nem vagy rossz ember.

2016. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rowling anyánk megmondta, hogy Umbridge (ellentétben Voldemorttal) egy olyan gonosz, akivel találkozunk a valóságban, és emiatt utáljuk ennyire,
2016. máj. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem csak te.De én kifejezetten gyűlölöm,talán nincs is karakter akit jobban gyűlölnék mint őt.Rendesen felidegesített nem is egyszer mikor a könyveket olvastam :D
2016. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!