Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvasnátok...

Milyen könyvet olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Írni szeretnék egyet unalmas pillanataiban, és érdekelne, kit mi érdekel.
2016. máj. 30. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom megmondani. Sorolhatnék ötleteket szórakoztató ponyvához, de ilyen könyveket készen is találok, miért várnék, amíg megírod. Ha tudsz írni olyan hitelességgel, hogy a címét olvasva lekapom a polcról, majd belelapozva rádöbbenek, hogy ez érdekel, pedig eleinte azt gondoltam, hogy álmaimban sem olvasnék ilyet; akkor fogj hozzá. Ez a nem ponyva, amiről nem tudom előre megmondani, hogy érdekel, mert az a feladata, hogy emeljen, mint olvasót, rádöbbentsen a létezésem egy eddig ismeretlen távlatára.


Viszont könyörtelenül meg tudom mondani, mi az, ami nem érdekel. Amit a szerzője unalmas pillanataiban írt. A szórakoztató irodalom a legritkább esetben sem unalmas, a művészihez meg aztán végképp nem lehet így hozzáállni. Az maximális éberséget, kutatómunkát és önművelést kíván, tájékozódást a szép- és szakirodalomban, klasszikus és kortárs téren egyaránt.

2016. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat, amit igazi író írt, nem tini, aki csak azért csinálja, hogy híres legyen.
2016. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jó könyv önmagáért született. Aki a piacból indul ki soha nem fog igazàn jó könyvet írni. Olvass könyvírás témában sokat.
2016. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!