Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szívesen olvasnátok olyan...

Ti szívesen olvasnátok olyan könyvet, amit egy 15 éves ír?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 16:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Nem hiszem el, hogy (kb. egy Anne Frank kivételével) egy 15 éves tudna olyat mondani, amit egy felnőtt, élettapasztalatokkal rendelkező, kiforrott írói stílusú, teljesen kifejlődött író ne tudna kitalálni.

Nincs azzal baj, hogy egy kamasz olyan... kamaszos, de mikor olvasok, akkor nyilván ennél kicsit magasabb szintű dolgot várok.

2015. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
39%
én igen érdekes lehet ..
2015. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Én szívesen.

Bár, lehet, hogy csak azért, mert 14 vagyok, de engem érdekelne.

2015. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%

Én azt mondom, ne figyelj rájuk, csak írj!

Az Eragont is ilyen korban írta Paolini, és mekkora siker lett!

2016. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%

Mármint aki azt mondta, hogy nem...

Engem érdekelne

2016. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretek olvasni, de egy 15 éves is fogalmazhat érdekesen, és meg tud szülni egy jó sztorit, ez nem életkor-függő. :)
2016. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
26%

Az Eragonnal nem példáloznék. Úgy adták ki, hogy a gyerek anyukája meg apukája alapított egy kiadót. Most ha a kérdező szülei nem kapcsolatokkal rendelkező milliomosok, akkor bukta. Másrészt sok kisgyerek elolvasta, viszont a vélemények elég rosszak róla, érthető módon. A gagyi Alkonyatot is sokan olvasták, pedig egy igénytelen szemét. De tudoooom, az a légyeg, hogy igénytelen szarért ünnepeljék az embert a kislánykák, akik Justin Bieberre nedvesednek.

Ezek szerint a kamaszok között nincs keletje a minőségi írásnak, csak egymást támogatják a gagyiban. Igénytelen csürhe vagytok, na.

2016. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
79%

OFF


Mire való a válaszok értékelése?

Teljesen normàlis válaszokat látok lepontozva...


A kérdésre válaszolva: nem...és igen. Kategóriától függ.

(Attól, hogy a letöbb nem az)Lehet egy 15 éves is egy inteligens fiatalember, akiben van tehetség és képzelöerö.


Ha írni SZERETNÉL akkor tedd azt...és végül kitudja? Az Alkonyattól nem igen les rosszabb..

2016. jan. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!