Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leírná nekem valaki a Warcraft...

Leírná nekem valaki a Warcraft könyvek címeit sorrendben?

Figyelt kérdés

moly.hu-n 14 könyv van felsorolva [link]

ezt valaki sorrenbe tenné nekem?



2016. jún. 1. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem is mind könyv... Egy része manga.


Milyen sorrend? Időrendi? Megjelenés?...


Of Blood and Honor (2000)

Day of the Dragon (2001) - Halálszárny

Lord of the Clans (2001) - A Klánok Ura

The Last Guardian (2002) - Az Utolsó Őriző

War of the Ancients Trilogy - Az Ősök Háborúja-Trilógia

The Well of Eternity (2004) - Végtelen Forrás

The Demon Soul (2004) - Démonlélek

The Sundering (2005) - Meghasadt Föld

World of Warcraft könyvek


Cycle of Hatred (2006) - A Gyűlölet Kora

Rise of the Horde (2006)

Tides of Darkness (2007)

Beyond the Dark Portal (2008)

Night of the Dragon (2008)

Arthas Rise of the Lich King (2009)

Stormrage (2009)

The Sahttering Prelude to Cataclysm (2010)

Cataclysm (hamarosan, 2010)

2016. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Időrendi sorrendre gondoltam, hogy a történetet tudjam követni, ne össze-vissza olvassam.
2016. jún. 1. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
goggle abarátod. Aki ovlasni tud, googleözni is tud. Kaptál egy listát bakker nem elég? Ne olvassuk el helyetted? Az iylen "jaj kijött afilm gyorsan w3 mániás leszek" majmoknak semmi sem megy.
2016. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És? Akkor meg mi van, ha a film miatt tetszett meg a warcraft világa? (Ez volt az egész film lényege, még több embert bevonzani, még jobban megtömni a Blizzard zsebét.) Bocsánat, hogy nem wowozok/warcraftozok ősidők óta.

Csak egy átkozott sorrendet kértem erre idejössz lehurrogni a hülyeségeiddel. Inkább kérd meg anyut vagy aput, hogy fizessenek be még egy hónap a wowot.

2016. jún. 1. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a másodiknak kissé nyers a stílusa... Egyébként ha ilyen sorrendben olvasod el a könyveket akkor is érteni fogod, de nem mindegyik annyira jó. Tehát pl. szerintem a Gyűlölet kora csak elvenné a kedved a további olvasástól... én kezdetnek inkább a Halálszárny ( Day of the Dragon ) című könyvet ajánlanám, ami kellően megalapozza a hangulatot egyedül is a világhoz. Önmagában is értelmezhető, nem fogsz összezavarodni, mert mindent és mindenkit szépen elmagyaráz.


Ha a wow film hozta meg a kedved a világhoz akkor viszont mindenképpen az "Utolsó őriző " című könyvet ajánlom. Nekem ez személyes kedvencem. ( Már akkor a kedvencem volt, amikor a film még meg tervben sem volt :) ) Ennek Khadgar a főszereplője ( sok már fontos karakter mellett. Pl.: Medivh, Lothar, Llane, Garona ) itt részletesen belemennek a karakterekbe, nem úgy mint a filmben, ahol sokmindent kellett egyszerre felvezetniük, ezért nem nagyon tudták kibontakoztatni őket.

2016. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszönöm a hasznos válaszokat.
2016. jún. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!