Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Percy tényleg meghal a sorozat...

Percy tényleg meghal a sorozat végén?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Egyik sorozat végén se hall meg.

Nem tudom hogy melyik sorozatra gondolsz. Amelyikben a Titánok ellen harcolnak vagy amelyikben az óriások és Gaia ellen.

2016. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Honnan vetted ezt a hülyeséget.

2016. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ilyen kérdést minek írtok ki?

értem, hogy fontos tudni, de alap, hogy a főszereplő nem hal meg.

ha ennyire érdekel, miért nem olvasod el egyszerűen?

nem sokkal izgalmasabb, ha nem tudod, bakker?

nem, nem hal meg. legyőz mindenkit. mert FŐSZEREPLŐ VÉRE van.

2016. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 10 deka farhát ***** válasza:
0%
Na ácsi, most nem Thomas a gőzmozdony és barátairól van szó? :)
2016. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fingom sincs melyik sorozatról beszélsz... Én csak az 1.-t + a 2.-t (a harmadik részig), de hogyha a 3.-ról beszélsz, ami még nem jött ki Magyarul, akkor sem fog meghalni, mert most komolyan: Ezt a könyvsorozatot rick riordan írta, nem J. K. Rowling, Nehogy vmi izgalmas is legyen benne (lásd: Vmelyik fontos személy meghal benne)
2016. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy angol oldalon olvastam, mivel az utolsó két része meg nem jelent meg magyarul.

Egyébként az Olimposz Hősei sorozatra gondolok, ami részben az előző folytatása.

2016. jún. 8. 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:

SPOILER. De amugy is le akarod lőni a sorozat végét akkor tessék.

Amennyire tudom csak Leo Valdezről hiszik azt hogy meghal. De a végén kiderül hogy csak az Ogygia szigetre kerül Calypsohoz és Festusszal együtt lemennek onnan.

2016. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem, bár nem tudom, hogy ezt honnan szedted😂 én olvastam mindkét Percy sorozatot végig

SPOILER



Csak Leo Valdez, Héphaisztosz fia hal meg, meg ugye egy rakás szörny... De Leo sem hal meg igazából, mert Ogüigé szigetére kerül Calypsohoz, aki a csata a labirintusbanban szerepelt( akihez 100 évente küldenek egy hőst). Leo és Calypso összejönnek és visszatérnek a félvér táborba😊

2016. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az előző (8-ás válaszoló) vagyok, és teljesen megértelek abban, hogy tudni szeretnéd, hogy meghal e a főszereplő. Imádom a Percy Jacksont és voltak olyan helyzetek, amikor azt hittem, hogy meg fog halni😥 de túlélte😊. Aki ki szeretné olvasni a beavatott könyvsorozatot, az ne olvassa tovább, mert Spoileres lesz. Csak azér írom le, hogy az előző válaszolókkal közöljem, hogy van amikor meghal a főszereplő. Meghal Tris
2016. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Komáromi Ivett válasza:

Ó, mégis milyen könyv/film/sorozat lenne olyan gonooosz, hogy hagyja meghalni a főszereplőt?

Khm. Trónok harca. Khm.

2016. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!