Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok vicces táboros történet...

Tudtok vicces táboros történeteket mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék könyvet írni egy táborról, de nem igazán szoktam táborozni, szóval azt sem nagyon tudom, milyen dolgok szoktak néha történni. Természetesen nem pont a ti történeteteket írnám le, hanem azért módosítanék is rajta. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat. :)

2016. jún. 3. 18:50
 1/8 Papi Gonzales ***** válasza:
22%
hát én egyszer a zenetáborban furulyát dugtam a puncimba...
2016. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én az evezőstáborban maszturbáltam a csónakházban. Igen, egy evező nyelével.
2016. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem ilyen sztorikra gondoltam, de mindegy.
2016. jún. 3. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem én akarok regényt írni... Nem fogok a kedvedért hazug sztorikat kitalálni.
2016. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1: Amerikai pite :D

A táborokban általában nem történik semmi kifejezetten különös, mint a filmekben meg könyvekben. Általában hajnalig beszélgetünk, napközben elvagyunk, és megfigyeléseim szerint utolsó este mindenki összebalhézik mindenkivel (kis túlzással), de csak hülye apróságokon és reggelre mindenki kibékül. A vicces dolgok, amik történnek veled egy táborban, ugyanúgy történhetnének egy átlagos napon a suliban. Amúgy meg ha annyira könyvet akarsz írni, használd a fantáziádat! Ha nem megy, ne is próbálkozz, az írás nem neked való.

2016. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Szeretném megkérdezni, ha nem szoktál táborozni, nincsenek emlékezetes tábori élményeid és nem is tudsz magadtól kitalálni reálisakat, miért pont táborról szeretnél írni? (És miért pont regényt - "könyvet" -, vagyis hosszú terjedelemben, amihez sok esemény kell?) Köt valami, hogy táborról _kell_ írnod?

Egyszerűbbnek tűnik olyan témát feldolgozni, amihez van ötleted. Legalább annyi, hogy hol tudsz utánanézni. Mert így fordítva ülsz a lovon, és maximum két fejezet után abbahagyod az egészet.

Nem arról van szó, hogy nem tudnánk sztorikat mondani, de nem szeretjük a más tollával ékeskedőket. Írásban is átüt, ha valami nem a saját szellemi terméked, nem hiszem, hogy annyira jól írnál, hogy az ilyet simán elrejtsd (vagy ha igen, akkor eleve fel sem tetted volna a kérdést, mert lennének ötleteid, vagy tudnád, honnét gyűjtsd őket ügyesen).


De mert gyereknapon nem voltam az oldalon, tessék, pót-gyereknap:


Az első gimis táboromnál védtelen és ártatlan lélek voltam, nem álltam ki magamért, mindent odaadtam másoknak, mindent megcsináltam stb. (Csicskáztattak is rendesen, de ez nem ide tartozik.) Egyik este egy nagyobb társaság verődött össze a sátrunkban, és elhatároztuk, hogy kártyázni fogunk. Először csak gyufa, keksz, ropi volt a tét (ulti, kanaszta, semmi póker, akkor nem volt olyan népszerű), majd mikor belejöttünk, előkerült az apró, végül papírpénz is. Éjfél körül zártuk a bulit tanári nyomásra, addigra ötezer forinttal, két zacskó csipsszel és másfél liter kólával lettem gazdagabb, mert egy rohadt hamiskártyás sunyi dög vagyok, de ezt az osztálytársaim akkor még nem tudták. Utána három évvel a jelenet egy másik táborban megismétlődött, de addigra elfelejtették az elsőt. Rá egy évvel sajnos nem, ellenben senki nem olvasott Rejtőt, és nem ismerték a (hazárd) makaó szabályait. (Utána mindig mindent szétosztottam, a pénzt is. És továbbra is csicskáztattak.)

2016. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
NE írj, ha nem tudsz miről! Koppintani meg totál gáz, ha megváltoztatod, ha nem.
2016. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicce tábori történet? Nézzük... Emlékszem első nap mikor ott aludtunk (habár ez inkább a második nap volt hajnali 3-kor)arra ébredtünk hogy valaki(k) a folyosón igencsak rohangál(nak). Mivel a szobánkkal szemben volt a WC ezért nem volt nagyon meglepő. Akkor keltünk fel igazán mikor valaki kint elkiáltotta magát: Hú vazzeg! De k***a nagyot sz*rtam! Kint nagy röhögés. Reggel: A WC eldugult a sz*rtól. A WC ülőke is le volt sz*rva. 3 napig nem használtuk.
2017. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!