Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyvet ahol a...

Tudtok olyan könyvet ahol a főszereplő leszbikus?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek,ahol a főszereplő leszbikus,de nem azon van a hangsúly.

Szeretem a Fantasy,Kaland regényeket,csak sose találok olyat ahol a főszereplő leszbikus lenne.Vagy nincs ilyen?Az is jó,ha csak sejteti az író hogy az.Nem azt akarom h a téma arról szóljon,csak hogy a főszereplő vonzodjon a lányokhoz.



2016. jún. 6. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok ilyenről. Az a baj, hogy a melegkérdés még mindig olyan elvont dolognak számít, hogy ha megjelenik, akkor arról is szól. De ezen én is gondolkoztam, hogy jó lenne ha lenne olyan film/könyv, ahol van egy sztori és a főszereplő mellékesen homoszexuális.
2016. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fannie Flagg: Sült zöld paradicsom

Sok szál van, de némelyik főszereplőről, illetve azok kapcsolatáról gyanítható, hogy nem szimplán baráti. A hangsúly viszont abszolút nem ezen van.


/Ez a könyv létezik filmen is, de abban nem jelenik meg így a viszonyuk, szóval ha láttad is, a könyv mást ad. Szerintem mindkettő nagyon jó.:) /

2016. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem figyeltem, hogy kaland vagy fantasy körben keresnél. A Sült zöld paradicsom egyikbe sem illik. :(
2016. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha angolul is jó, akkor The Thousand Names.

[link]

2016. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem baj elolvasom majd a Sült zöld paradicsomot:)) es köszönöm
2016. jún. 7. 05:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Az angol könyv címét is elmentettem,köszönöm.Sajnos meg nem vagyok azon a szinten,hogy el tudjam olvasni,de igyekszem ^.^
2016. jún. 7. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!