Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Lány a...

Mi a véleményetek a Lány a vonaton c. könyvről?

Figyelt kérdés
Miért érdemes és miért nem érdemes elolvasni? Kiknek ajánlanátok? Kicsit bővebben kifejtve, de spoilerek nélkül, miről szól?

2016. jún. 9. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Spoiler nélkül kicsit nehéz kifejteni, hogy miről szól.

Alapjában véve egy krimiről beszélünk, vegyítve némi személyes drámával ezért mindenképpen fiatal lányoknak/nőknek ajánlanám.


Egyszer mindenképpen megéri elolvasni. Nekem ugyan nem jött be annyira, de nem vagyunk egyformák.


A főhősnő (a lány a vonaton) számomra egy kicsit idegesítő személyiség. Lecsúszott, lábadozó alkoholista, aki nem képes túl tenni magát egy régebbi kapcsolatán. Ezért kicsit sokat nyavalyog (szerintem). Ami eléggé idegesítő volt számomra és próbára is tette a türelmem.

A másik ami miatt kicsit nyögve-nyelősen rágtam át magam az első 100 oldalon, hogy elég lassan indult be a sztori. Ezért nehezen tettem túl magam azon, hogy ugrált a szereplők között és az időben.

Alapjában véve nem a cselekmény az ami a "feszültséget" okozza, hanem a főszereplő saját küzdelme önmagával és azzal amit látott vagy éppen nem látott és saját démonaival.

A végén van egy csavar, ami végül is nem rossz, de azért mire kiderül a konkrétum addigra az olvasó már sejti, hogy mi lesz a vége. Mindennek ellenére bár a kezdet nehéz volt, nem bántam meg, hogy elolvastam. Talán a filmet is megnézem ami készül belőle csak a kíváncsiság kedvéért.

2016. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elhunyt kisgyereke miatt is piàlt, nem csak a rossz házasság miatt.
jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!