Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciceró vagy Könyvmolyképző?

Ciceró vagy Könyvmolyképző?

Figyelt kérdés

Melyik kiadónál érdemesebb ifjúsági regényt kiadatni? Melyiknek jobb a marketingje, melyik a nagyobb terjesztő? (pl. ha jól tudom, az alexandrában nincsenek könyvmolyképzős könyvek)

illetve mit lehet tudni a többi kiadó ifjúsági regényeiről? (dream válogatás, tilos az á könyvek)

Én még elég messze állok bármiféle könyvkiadástól, de ez nagyon érdekelne :) Köszönöm!!



2016. jún. 16. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Alexandrában is vannak könyvmolyképzős könyvek. Legalább is a nagyban a Westend mellett biztos.:)
2016. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Minden Alexandrában van Könyvmolyképzős könyv. Nem tudom, honnan jött az ötlet, hogy nincs :O


Amúgy meg, akkor fogsz tudni választani két kiadó között, ha ők úgy gondolják, hogy pénzt áldoznak a könyved kiadására - vagyis: rohadt jó könyvet írtál.


A Könyvmolyképző egyébként meg csakis az Aranymosás keretein belül fogad kéziratokat, amit évente egyszer hirdetnek meg, év végén.

2016. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kérlek titeket, hogy a kérdésre válaszoljatok légyszi. Igen, tudom, hogy jó könyvet kéne írni. Igen, tudom, hogy erre kicsi az esély. Ami engem érdekel az az, hogy melyik a jobb/nagyobb/nevesebb kiadó, nem a többi részlet :((

És nem kell több komment az alexandráról és a könyvmolyképzős könyvekről. régebben nem voltak, most már vannak, köszönöm.

2016. jún. 17. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, kérdésedre válaszolva: a Könymvolyképző szerintem messze veri a többi ifjúsági kiadót, mind terjesztésben, mind befektetésben. (Éves szinten tutira náluk jelenik meg a legtöbb ifjúsági irodalom).


Dream válogatás és Tilos az Á kiadók nem léteznek. Azok kategória besorolások, ahogy a Vörös pöttyös is.

2016. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jajistenem, azért utaltam rájuk úgy, mint a többi kiadó ifjúsági könyveire (tudom hogy pl a dream válogatás a maxim kiadóhoz tartozik)

de nagyon köszönöm az értelmes választ :))

2016. jún. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!