Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyesfajta témában keresnék...

Ilyesfajta témában keresnék könyvet. Ajánlanátok, ha ismertek?

Figyelt kérdés

Mániákus, pszichopata elme legyen a középpontban. Mint pl. A lepkeszedő című könyvben, vagy Caroline Kepnes Te című könyvében.

Azt a nagyon fontos opciót emelném ki, hogy ne lány legyen a mindig megfigyelt személy, azt már unom. Most egy fiú legyen. Tehát egy fiút figyelnek meg mániákusan, tudjátok, mint azokba a filmekben, ahol kiteszi a mániás a szobájába a képeket, minden idejét arra fordítja, hogy az adott személyről még többet megtudjon. Azt se bánnám, hogy ha fiú-fiú kapcsolatról lenne szó. Tehát ha a mániákus mondjuk meleg lenne, és kifigyel magának egy másik fiút.Tudom,rengeteg szempont, de talán van valaki, aki ismer ilyet. Nem feltétlenül szükséges, hogy magyar nyelvű legyen, nyilván jobb lenne, de elolvasom angolul is, ha valaki tud ajánlani.

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2016. jún. 20. 14:01
 1/6 Lilly203 ***** válasza:
0%

Nos, lehet hogy te még nem hallottad ezt a nevet (sajnos), de

STEPHEN KING kell neked!!!

2016. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, Stephen King :)
2016. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehogynem hallottam. :)

Olvastam is tőle.

De ilyen témájú könyvét még nem találtam.

Címet esetleg? :)

2016. jún. 20. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem pont az általad leírt sztori, de pl. a Mr. Mercedes, illetve a folytatása, az Aki kapja, marja.
2016. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stephen King Tortúra.
2016. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szörnyeteg úr
2016. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!