Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keri Smith- Nyírd ki ezt a...

Keri Smith- Nyírd ki ezt a naplót! Vélemények?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 11:42
 1/5 anonim válasza:
Én ma vettem meg a könyvet,félve mert imádom a könyveket és nagyon vigyázok rá.Néztem hogy külföldön befutott és milyen kreativ dolgokat csinaltak!Tetszett!Én ajánlom mindenkinek aki szeretné kreativitását kiélni,na meg stressz ellen is jó!Szóval hajrá Alkossatok egy jót!
2016. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Goga00 válasza:
Nekm tegnap érkezett meg (úgy rendeltem). Irtó jó. Teljesen kikapcsol. Szerintem érdemes megvenni.
2016. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan 1 hete megvan és sok oldalt sikerült is megcsinálni olyanra ,amilyenre szerettem volna..Viszont "pár" oldalt nem tudok szépen megcsinálni és néha nagyon fel tud idegesíteni, ezért elmegy sokszor a kedvem az egésztől.. Viszont megéri megvenni , Unaloműzőnek tökéletes,fejlesztheted magad és nem utolsó sorban a szórakozás is garantált. :)
2016. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon menő, és bőven megéri ennyi pénzért! ;) Én nemsokára megrendelem, addig is a neten nézek inspirációkat hozzá mivel rengeteg van és áhh!:D
2016. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát gyerekek, /én anyuka vagyok/..a tépd ki ezt az oldalt és dobd el jól felbosszantott:)) ! Jó pénzért kicsit kreatívabbat vártam volna:(
2016. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!