Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem lehet most már...

Miért nem lehet most már sehol sem utolérni a Penny Girl magyarországi klubot, van e helyette másik, vagy a Penny Friends külföldi oldalról lehet rendelni ide csomagot?

Figyelt kérdés
Felmentem a facebookra, hogy megkeressem a Penny Girl magyarországi facebook oldalát, de mintha köddé vált volna, semmi sincs. Eltávolították azt is? Továbbá a www.pennygirl.hu oldalra mára már annyit sem hoz be mint amit utoljára, hogy "Kedves látogatónk ... megszűnt"! Mi történt a klubbal, hogy max arhívumba található meg a neten? TUDTOK HASONLÓ KLUBOT, VAGY OLDALT, AHOL ILYEN JÓ, EGYEDI LOVAS CUCCOKAT LEHET MEGRENDELNI? A 7 éves húgomnak mielőtt megszűnt a klub, akkor meg akartam rendelni azt a világító lovas karácsonyi izzót, a laplámpát és egyebeket, de az utolsó hónapban a piactéren ezek nem voltak elérhetőek és a következő hónapokra vártam, hogy hátha lesz, de addigra megszűnt. Meg mondom őszintén, hogy a mai napig nem tudunk beletörődni. Nagy lovasok vagyunk, a húgom mikor még egész kicsi volt, már akkor gyűjtöttem neki a lovacskás cuccokat, magamnak a könyveket, és később már ő is külön csomagot kapott. Hosszú évek óta tagja voltam, akkor még Pony Club volt a neve. Sehol sem találok semmit a klubról. LÉGYSZI HA VALAKI TUD ILYEN HASONLÓ LOVAS OLDALT, AHONNAN LEHET ILYEN EGYEDI CUCCOKAT RENDELNI, AZ LINKELJE BE! Előre is nagyon szépen köszönöm ha segít valaki, az is elég vígasz lenne, ha más weboldalon, webáruházban de hasonló lovas tárgyakat lehet venni! A hűségpontokat is hálózsákra gyűjtöttem de a megszűnés miatt kénytelen voltam beváltani másra. :S Ez pech és bosszantó is.

2016. júl. 11. 15:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!