Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szjgben mi volt az az...

A szjgben mi volt az az internetes trükk?

Figyelt kérdés
Még a könyvsorozat elején (első vagy második rész)küldözték a fiúk Reninek, de csak Corteznek sikerült megnyittatnia vele, azzal, hogy nézzen neki valami át. Szóval mi a trükk címe?

2016. júl. 16. 12:17
 1/5 anonim válasza:
0%
olvasd el:_
2016. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj, te csöki. Először is leszögezném, hogy már olvastam, mert egyébként nem tudnám, hogy van ilyen is benne. És azt, hogy már olvastam, úgy érzem, ki kell hangsújoznom, mert a te agyi képességeddel jó, ha öt év múlva felfogod. És az még a jobbik eset. Másodszor megsúgom, hogy elég régen olvastam ahhoz, hogy elfelejtsem. Ha erre eddig nem jöttél rá, akkor őszintén sajnállak. Te jó ég, nem hiszem el, hogy ezt most pontokba kell szednem neked, hogy eljusson a koponyádig (nem, nem az agyadig, ugyanis neked olyan nincs). Harmadszor, ha esetleg ez nem lenne egyértelmű, nem fogok újraolvasni egy könyvet sem, egyetlen egy infóért. Negyedszer megkérlek rá, hogyha nem tudsz olyat kommentelni, aminek a hasznát is veszem, megtisztelhetsz azzal, hogy továbbgörgetsz, ergo nem írsz semmit. Köszöntem.
2016. júl. 16. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a Rickroll volt. Mikor Cortez megkérte Renit h nézze meg a beadandóját vagy ilyesmi.
2016. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. júl. 16. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!