Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem normalis...

Ajánlanátok nekem normalis könyveket egy 18 éves fiú számára?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne olyan könyv ami 200 oldalnal nem nagyon több. Ha kérhetem akkor ne szex témájú könyv legyen.

Ami érdekli őt az az autók, sport, 2.vilag háború, életrajzok, számitógép...stb.

Előre is nagyon köszi!



2016. júl. 18. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Megnyitod a googlet

2. Beírod a következőt:

- autókról szóló könyvek

- sportról szóló könyvek

- II. világháborúról szóló könyvek

- számítógépről szóló könyvek.

De egyesével írd be, külön-külön

3. Megnyitod a linkeket

4. kiválasztod a neked tetsző könyveket

5. Beszerzed az ajánlott, és neked tetsző könyveket

6. olvasod.


Nem olyan nehéz, és bármily hihetetlen a netet lehet ám másra is használni nem csak a gyakorikérdésekre.

2016. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami bukfenc van kérdésedben!

"Ajánlanátok nekem", majd "Ami érdekli őt"

Neked ajánljunk tovább ajánlásra?

Ha a Google-ot nem használod, ajánlom a Bing-et.

2016. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs bukfenc ebben a kérdéskiírásban. Én kérem, hogy ajánlatok nekem könyveket egy 18 éves fiúnak. Ezt úgy kell érteni, hogy a 18 éves fiú az én ismerősöm.

Én Jack London-könyveket ajánlanék. A vadon szavát, ami egy farkaskölyökről szól, akit kutyákkal együtt nevelnek, mert megölték az anyját, és visszatér a vadonba. De Jack London életrajza a Sárga sátán című könyv, ami önéletrajzi könyv. Vagy vedd meg neki Kosztolányi Dezső Levelek, naplók c. könyvét - én nem tudtam letenni. - De ha tudod, hogy ki érdekli őt kifejezetten, akkor beírod a google-ba az illető nevét, XY élete , és biztos kiad könyveket is, amik arról az illetőtől szólnak. - De én ajánlom még: Széchenyi Zsigmond vadászkönyveit is. Ahogy elkezdődött - ez a könyv címe.- A II. világháborúról meg olyan sok könyv van, hogy nem győzöl majd keresgélni a google-ban közöttük.

2016. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
folyt.: vagy ha tényleg szeret olvasni komolyabb könyveket is, akkor olvassa el Paszternaktól a Doktor Zsivágót. Én vagy 10-szer láttam filmen, nagyon szép szerelmi történet, de benne van a 19-es orosz forradalom is, az arisztokrácia bukása, és a csőcselék uralkodása.
2016. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
viszont ezt elég nehéz elkezdeni olvasni, jóval több is mint 200 oldal, és úgy igazán az 50. oldalnál kezd érdekes lenni, addig csak muszájból kell elolvasni, hogy az ember tisztában legyen a szereplőkkel.
2016. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!