Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám megvásárolni vagy...

Hol tudnám megvásárolni vagy megrendelni (lehetőleg magyarul, de az sem baj, ha angolul) az Ao Haru Ride (Blue Spring Ride) című mangát?

Figyelt kérdés
Online találtam helyeket, ahol el tudom olvasni/le tudom tölteni, de igazából meg szeretném venni, de sehol sem találom.

2016. júl. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel magyarul nem jelent meg, így marad az angol.


[link]

2016. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm <3
2016. júl. 19. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt ingyen el tudod olvasni angolul, de a státusza ONGOING, tehát folyamatban levő az angolra fordítása, azaz idővel végig meg lesz itt elvileg, már egy része kész, olvasható:

[link]


Zseniális anime készült belőle -a mangát, tehát az eredetit még nem ismerem-, a live action is egész jó lett, egyébként utóbbi esetén kb a huszadik perctől teljesen új esemény van, de mégis az anime alapjaira támaszkodik, ajánlom a live action-t is. :)

2016. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!