Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elkezdenem a Csitt,...

Érdemes elkezdenem a Csitt, csitt könyvsorozatot? 14/L

Figyelt kérdés

Hány része van? És az összes része megjelent már magyarul? Szívesem fogadom ha valaki érvelni is mellette, lehetőleg spoiler nélkül.


Mindenkinek előre is nagyon köszönöm a válaszát!



2016. júl. 23. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem olvastam, de tervben van. Nagyon sok ismerősöm ajánlja, szóval szerintem olvashatod
2016. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Tudtommal 4 van összesen. Magyarul végig meg van.

Ha szereted az ilyen romantikus, ifjúsági, angyal féléket akkor olvasd.

Én messze elkerülöm, fiatalon se jöttek be.

2016. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem 14 évesen még ne olvasd,vannak benne olyan részek amik nem fiataloknak valók. Én már olvastam mind nagyon jó könyv de, szerintem te még várj velem 1-2 évet. :)
2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsófi Bond válasza:
81%

Imádtam! Fantasztikus egy könyv. Az egyik kedvencem. Nyugodtan olvasd el, én is ennyi idősen olvastam. :) Nem fogod megbánni! 4 része van, és mind megjelent magyarul.

Igazából az egész történet magával ragadó, és fordulatos. De rendkívül váratlanul fordulatos. :D A főszereplő srác, Folt, engem teljesen levett a lábamról, egyik kedvenc könyvszereplőm. Szeretem ezt az egész fantasy világot, így természetesen ez is tetszett, de valami elképzelhetetlen módon magába szippantott. Szóval csak ajánlani tudom, amint tudod töltsd le, vedd meg, vagy kölcsönözd ki! A lényeg, hogy olvasd! :) (Remélem segítettem.)

2016. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!