Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt amatőr rajzos, aki...

Sansa LannisterStark kérdése:

Van itt amatőr rajzos, aki vállalna könyvillusztrációt?

Figyelt kérdés

Körülbelül ilyesmi stílusban szeretnék egy borítóképet:

[link]

Szerintetek van valaki, aki szívesen megcsinálná nekem kevés pénzért, ha cserébe VIP olvasó lehet, és kap a könyvből tiszteletpéldányt? Sajnos én nem tudok valami jól rajzolni, pedig ehhez az kéne. Egyelőre csak érdeklődök, mert még nincs a kiadónál, csak érdekel, van-e olyan, aki jószívvel segítene nekem, hátha őt is felfedezik.



2016. júl. 27. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között elég kicsi az esélye, hogy bárki is elvállalja. Ha tudsz angolul, devaintART-on vagy Newgrounds-on érdemes keresgélni, de mint írtam, ilyet szinte lehetetlen csak úgy készíttetni. Nem is várhatod el, hogy majdnem ingyen valaki 24 órát vagy akár napokat rászánjon arra, hogy elkészítsen neked egy ilyen csúcsminőségű rajzot.
2016. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel tisztában vagyok, csak gondoltam, hátha akad valaki akinek annyira megtetszik a könyv, hogy talán hajlandó rá.
2016. júl. 27. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok,

Ezzel az a gond, hogy semmi információt nem adtál meg a könyvedről (szinopszis, esetleg egy fejezet, minél több iformáció), ezért nincs semmi, ami felkelthetné az emberek érdeklődését.


Nyilván, ha többet tudnánk, nagyobb esélyekkel indulnál, de akkor sem itt gyakori kérdéseken érdemes kutakodni (bár lehet, szerencséd lesz). Tudom még a Redditet is ajánlani, én nagyon elégedett vagyok azzal az oldallal, ott találtam ingyen történetírót magam mellé egy képregényhez.

2016. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%
Engem már nem kell felfedezni, de szívesen segítek. Animátor vagyok és ugyan egyszerűbb karaktereket készítünk, de tudok rajzolni. Az első hozzászólóval ellentétben Én a lehetőségeimhez, illetve időmhöz mérten támogatok minden olyan embert, aki hisz önmagában. És igen, ingyen! Kérdésem az lenne, hogy mennyire áll komoly szinten a kiadás?
2016. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén #1 vagyok.

#4 ez egy nagyon szép gesztus tőled, kevés embert ismerek, aki ilyesmire vállalkozna. Hasonlóan gondolkodom, de rajzilag nem vagyok olyan szinten, hogy a kérdező segítsegére lehessek.

2016. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Grafikus vagyok, ha nem vársz saját készítésű rajzot, jogtiszta képet fel lehetne használni, azt megdizájnolnám úgy, hogy ne hasonlítson az eredetire, szöveget is szépen rá lehet rakni..:)
2016. júl. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,valószínű már nem nagyon van rám itt szükség,de esetleg ha kell,be tudok segíteni szívesen akármiben!:)
2016. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Bemutató anyagnak talán megteszi, bár a mozdony nincs teljesen kész, de legalább látszik, hogyan épül fel.


[link]


Az nyomkodjon "Nem hasznos" választ, aki cseppnyit ért a szakmához. Az animációkészítésben azért készítünk egyszerűbb karaktereket, mert évadonként ki kell nyomnunk 20-25 részt, ami elég kemény menet még úgy is, hogy ma már a szoftverek nagyon sokat segítenek. Emellett több projektben is részt veszünk, így itt el kell felejteni a tökéletes rajzot.


Üdv,

(Animátor)

2016. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, látom az alja már kész van, zseniális. Bár ilyen ügyes lennék. Egyelőre ejtve a projekt, megmondom az őszintét amíg nincs a könyv a kiadónál, félek új embereknek beszélni róla. Folyton parázok, hogy kritizálni fognak, és elmegy a kedvem vagy lenyúlja valaki. Lehet hogy kinevettek ezért, de sajnos nem vagyok olyan erős mint szeretnék.
2016. aug. 5. 18:12
 10/10 anonim válasza:

Kérdező,

Privátban elküldtem az email címem, ahol elérsz, ha segítségre van szükséged. :)

2016. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!