Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » KÖNYVMOLYOK! Ti hol/hogyan...

KÖNYVMOLYOK! Ti hol/hogyan szoktatok könyvet venni?

Figyelt kérdés

Régebben online olvastam pdf formátumokban, de hamar megfájdult tőle a szemem, így áttértem a rendes könyvekre. Az egyedüli problémák, hogy ro**** drágák, egy trilógia több mint 10 ezer forint (azokból, amiket én szeretek)

Szeretem gyűjtögetni a könyveket, ezért nem bérlek könyvtárakból, mert szeretném megtartani őket. Ha pedig használtan vennék az interneten, hogyan lehetne megoldani a kifizetést stb? Mert ha futárral intéznénk el, akkor az megint költséges, postán meg mi a garancia arra, hogyha kifizetem, a könyv megérkezik-e ?



2016. júl. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Jófogás és a Vatera megbízható. Amúgy antikvárium, ill. néhány helyen (pl. az Alexandra oldalán is) kedvezményt kapsz, ha online rendelsz. Ill. a legtöbb nagyobb könyvesboltban lehet kérni "tagságit", amivel normál vásárlásnál is kapsz pár % kedvezményt. Ha bp-i vagy nem árt végigsétálni a Múzeum krt-on, ahol egymás mellett van rengeteg antikvárium, hatalmas választékkal, jórészt újszerű könyvekkel. Ill. a Bookline oldalát is tudom még ajánlani.
2016. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vadászok az akciókra a könyvesboltokban: Alexandra, Libri, Líra, stb. szerencsére nálunk van.

Amikor 500-800 Ft-ért lehet venni, beszabadulok... Max 2000 Ft-ért még hajlandó vagyok megvenni.

Persze ha nagyok akarok egy újat sajnos az tényleg drága...

2016. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a moly.hu-n is. Ez egy online közösségi tér könyvmolyoknak. Ha rákeresel a könyvre, amit szeretnél, az oldal alja felé ki lesz írva, hogy árulja-e valaki.

(csak hogy lásd milyen, ide linkelem, hogy pl az Eragon c. könyvet hányan árulják és milyen áron: [link] Vannak akik postáznak is, vannak akik személyes átvétellel árulják. Én is vettem már így könyvet, jó tapasztalataim vannak. Illetve az adott személy oldalán is meg tudod nézni a visszajelzéseket más molyolóktól, így tudod hogy megbízható-e, vagy sem.

Illetve ha budapesti vagy, ajánlom a Szellemlovas nevű boltocskát. Nem tudom, milyen könyveket szeretsz, de ez egy sci-fi és fantasy-val foglalkozó bolt, van weblapja is, keress rá nyugodtan. Társasjátékokat ill. új és antikvár könyveket árul sci-fi és fantasy témában. Volt hogy 1800 Ft-ért öt könyvet hoztam el tőlük, illetve egy majdnem 4000 Ft-os könyvet 950ért ... :)

2016. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lgmarcipan válasza:
100%
Én könyvtárból kölcsönzök
2016. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság azért már a szállítást is meg lehet úszni olcsón.. erre van a csomagautomata.. pl. Webox (600Ft) Foxpost (most akcióban 300Ft)

Én általában előre átutalom a pénzt, még egyszer sem csalódtam,eddig mindenki elküldte a megbeszéltek alapján... viszont van utánvételes opció is,ugyan annyiért.

2016. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Papi Gonzales ***** válasza:
har-har-har!
2016. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek :)
2016. aug. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!