Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nyird ki ezt a naplot velemenyek?

Nyird ki ezt a naplot velemenyek?

Figyelt kérdés
Nektek megvan a konyv? Ha igen mi a velemenyetek? Milyen idokozonkent hany oldalt csinaltok meg?

2016. aug. 1. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy csomó ilyen könyv volt már, nem tudom, miért pont ez lett felkapott. Azt sem tudom mi olyan élvezetes benne.
2016. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hacsak az nem, hogy a fantáziátlan emberek kreatívnak érezhetik magukat tőle.
2016. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem csak a fantáziátlan emberek élik ki magukat.:) Nekem megvan. Én nagyon szeretem, el lehet vele ütni az időt. Nem csinálom minden nap, ha eszembe jut egy ötlet, akkor előveszem, de ez viszonylag gyakran van.
2016. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En ma vettem meg, koszonom a valaszokat, termeszetesen nem lehet mkndenkinek pozitiv a velemenye, ezert koszonom az 1.2 nak az epito, :) a 3. Nak a pozitiv kritikat :)
2016. aug. 1. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit későn és már semmit sem ér, de te intelligensen állsz hozzá az ellenző véleményekhez is, ezért nem félek most ezt leírni. (Sajnos gyakran megsínylettem a dolgot.)

Nekem nagyon nem jön be, és az első és a második válaszoló véleményén vagyok.

Kifejtem jobban:

1) Ezt a könyvet, ami kb. 2000-3000 forintba kerül, megalkotom neked 20 forintból teszkós füzettel és filccel. Jó legyen 100 forint, hogy bevételem is legyen.

2) Ha fejleszteni akarod a kreativitásodat és alkotni akarsz valamit, akkor miért kell elpusztítanod egyben? Ráadásul az egész teljesen bipolár: örökíts, alkoss aztán pusztíts, rongálj. (Mind a kettőnek lelkes híve vagyok egyébként.)

2016. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj, véletlen elküldtem, pedig nem fejeztem be.

Szóval ezt az egészet értelmetlennek tartom. Ha kreatív akarsz lenni, azt nem tanulva, egy könyvből fogod megszerezni. Ez olyan, hogy el lehet menni jobb agyféltekés rajztanfolyamra, de attól még nem tanulhatod meg az ihletet, amit Rembrandt, Latour és Da Vinci szerzett. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy akkor neked véged, sosem leszel kreatív. Csak annyit mondok, hogy ez szerintem teljesen értelmetlen. Mivel minden embernek a saját elméjéből kell táplálkoznia, megnyitnia és megörökítenie, amije van. Nagyon jó hitegető ez a napló, de valójában nem ad semmit. Eláztatod, meggyűröd, lerajzolod a kajádat, káromkodásokat írsz le (röhejes, de hagyjuk), de az igazi kreativitást, fantáziát, élményeket, tapasztalatokat csak komolyabb művek ismeretével, olvasásával, megnézésével, látásával kapsz vagy átéléssel. Ha kimész a világba és élsz és látsz és létezel, és azt fel tudod úgy fogni és visszaadni, hogy az valami csodálatos legyen. És máris alkottál valamit. Halál ingyen.

Na vége a spirituális kitörésemnek, köszönöm, hogy ezt leírhattam.

2016. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wow,ez aztán a kimerito válasz :D így jobban begondolva, valóban rengeteg igazság van a velemenyedben. Tény,hogy elég drága,ahhoz képest,mi van benne,de szerintem az alap ötlet nem lenne rossz. Igazából tényleg az olcsó játék hulyegyerekeknek kategóriába sorolható a könyv,de idotoltesnek nem rossz, kielheted rajta a mergedet (bár én azt rendes könyvön is megtettem 😁) köszi a választ :)
2016. aug. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!