Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon tudtok ajánlani...

Wattpadon tudtok ajánlani igazán jó történetet?

Figyelt kérdés
Angol/magyar egyaránt lehet, viszont megfogalmazásban, stílusban komolyabbat keresek. Alig találok olyat, amit érdemes végigolvasni. Műfajban nem vagyok válogatós, viszont az 1D, 5sos, stb. fanficektől már falra mászok. Tudtok ajánlani csavaros, izgalmas sztorikat?

2016. aug. 9. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek az én kedvenceim

Hopelessly

Asszem felcsináltak

2016. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt szeretem nagyon:

Welcome to nigeria

2016. aug. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Árnyék nélkül

Szomorú fiú

2016. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! :) *egy kis önreklám*

Hamarosan publikálni fogom a Deadly Weapon című könyvemet, ami szerintem megfelelne az elvárásaidnak. A nevem Uncsallogato, nyugodtan kövessetek be, és akkor kaptok èrtesítőt, ha megjelenik a könyv. Ha bekövetsz, visszakövetlek :D Elnézèst hogy ilyen gusztustalanul reklámoztam magam. De why not? :P

2016. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már más is reklámoz... :D

Most kezdtem el a Fenyegetve című történetemet, ha a prológus elnyerte a tetszésedet, akkor szerintem a következő (pár nap múlva publikálom) részek is tetszeni fognak :)

2016. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Piroska és a Farkas igaz története, Baróthy Boritól :)
2016. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

na még egy kis reklám. :D

ha esetleg van kedved valami fantasy témához akkor a nemrég kezdett történetem ajánlanám. ez az első könyvem még eléggé amatőr vagyok, de az építő jellegű kritikát szivesen fogadom

Könyv címe : LUST FOR POWER (HATALOMVÁGY)

2016. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2016. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

PandoraSerein - Broken Dreams Club


Nasu04 - A holló szíve


Késői válasz, de remélem egyszer látni fogod, mert ezek a történetek nálam kiütötték a Csoda - mérőt. Hihetetlen nagy mondanivalójú, igényes könyvek, amiket legszívesebben kiadott formában tartanál a kezedben :) Örök kedvencek

2017. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én csak fantasy, dark (horror) fantasyt tudok ajánlani, ha érdekel.


[link]


remélem elnyeri a tetszésed.

2018. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!