Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az író összehozza...

Szerintetek az író összehozza az Ambrózy báró esetei utolsó részében Richárdot és Emíliát?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy igen, mert az olvasók ezt akarják, viszont nagyon remélem, hogy nem fogja. Szerintem ez a sorozat így jó, romantikus szál nélkül.

És igazából (valószínűleg csak én leszek így ezzel) engem zavarna a nagy korkülönbség is, hisz mennyi év van köztük, 10? Ha legalább a lány 2-3 évvel idősebb lenne... Nem pedig 16-17 éves kislány.


2016. aug. 23. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon félek, hogy nem fogja őket összehozni. Szoktam olvasni Böszörményi bejegyzéseit, amiket persze bárhogy lehet értelmezni, de van egy olyan érzésem, hogy az idősebb Hangay lány lesz a báró választottja vagy egyáltalán nem is lesz ilyesmi.

Nagyon várom már, hogy kiderüljön a báró múltjának története :)

2016. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazad lesz és tényleg Emmával hozza össze az író. Bár tényleg így lenne. Amúgy Emma és Richard ismerik már egymást? Sajnos a 2. részét nem olvastam, csak értékeléseket nézegettem molyon, de hamarosan sort kerítek rá.
2016. aug. 23. 23:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most spoiler következik! :D

Nem ismerik még egymást, de a bárónak van sejtése arról ki lehet az ismeretlen lány :)

Egyébként a második rész sokkal jobb, mint az első, és a kiegészítő novella sem rossz esti olvasmány.

2016. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Igen, sokak szerint tényleg jobb a 2. rész, mint az 1. Már alig várom, hogy én is olvashassam, csak előtte még meg kellene vennem. :) Remélem, hogy én sem fogok csalódni benne, ugyanis mostanában eléggé hadilábon állok a könyvekkel. Valamiért egyiket sem tudom megszeretni, csak idegesítenek, meg untatnak (pl. 5. hullám, Nyertes átka, nem tudom, hogy ismered-e őket). Abba is hagytam 2-3 hónapja az olvasást, és most újra kezdtem, a Leányrablás-sal. Tetszett, csak néha untatott, de ami a legfontosabb, hogy legalább nem idegesítettek benne a szereplők, mint az előbb említett két könyvben.

Neked mik a kedvenc könyveid?

2016. aug. 25. 00:02
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Mostanában én sem olvastam. A nyár nekem nem olvasós évszak, suliidőben sokkal szívesebben veszek elő könyveket.

Újabban én sem szeretem az éppen felkapott olvasmányokat.

Khaled Hosseini és Szabó Magda az, akik könyveit gyakran kézbe veszem (nem újraolvasás, azt nem szoktam), de kedvelem a Vasdruida krónikái sorozatot is, és néha elolvasok egy-egy könnyed Könyvmolyképzőset.

Neked vannak kedvenceid? :)

2016. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szabó Magda könyveiről már hallottam, de egyszerűen nem merek tőle olvasni. Már annyiszor kellett csalódnom magyar írók/írónők könyveiben.

Az Üvegtrón sorozat és a Tündérkrónikák a kedvenceim, és régen nagyon szerettem a Végzet Ereklyéit is. Viszont nemrég újra olvastam az 1. részét, de egyszerűen nem tudom, hogy mit szerettem rajta annyira. Most majd próbálkozni akarok a Wow kiadó könyveivel is, remélem tetszeni fognak.

2016. aug. 26. 00:11
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
A Wow kiadós könyvek elég jók, érdemes őket elolvasni :)
2016. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon szeretném, hogy összehozza őket, mert valahogy nekem kicsit olyan Cortez+Reninek tűnnek együtt. Amúgy szerintem nincsen közöttük nagy korkülönbség, Mili az utolsó részben már lehet, hogy betölti a 18-at, a báró pedig kb. 23 éves lehet, szóval 5 év nem olyan sok. Szerintem összejönnek, főleg mert az a címe az utolsó résznek, hogy Ármány és kézfogó. :3

15L

2016. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon reméleg hogy össze fogja őket hozni irtóra shippelem őket.Szerintem nekem szívrohamom lesz,ha nem.Isten irgalmazzon attól hogy az Emmát vegye feleségül!
2016. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler!!


A harmadik rész végén sajnos nem derül ki, hogy kit vesz el a báró, csak annyi, hogy Mili édesapjától megkérdezi, hogy odaadná-e a lánya kezét. Erre meg visszakérdez az édesapa, hogy melyikét? És itt kész, félbe van vágva a történet!!

Azt hiszem megbolondulok addig amíg meg nem tudjuk, hogy végül kit vesz el!!

2017. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!