Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan népszerűsítsem a...

Hogyan népszerűsítsem a könyvemet Wattpad-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég kezdtem el írni és nem tudom, hogyan szerezhetnék nagyobb olvasottságot. Ti mit tanácsoltok?

2016. aug. 25. 15:55
 1/3 anonim válasza:

Szia! Esetleg terjesztheted olyan tematikájú fórumokon, amiről a könyved szól.

Pl. Ha romantikus regény, akkor valami nőknek szóló fórumokon, könyves fórumok. Biztos vannak ilyenek :)


Megkérdezhetem miről szól a regényed? :D

2016. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Az ismert sztori legfőbb kulcsa a türelem. Ezt sose feledd! A legnagyobb nézettségű sztorik se indultak tízezres nézettséggel! ;)

Aztán: válassz olyan címet, amit más még nem választott! Úgy értem, hogyha van már egy olyan sztori, hogy "Jolán kecskéje", akkor ne nevezd el a sajád sztoridat is "Jolán kecskéje"-nek! Emellett a borító is nagyon fontos. Legyen szép, kidolgozott! Rengetegen a Wattpad Covers-szel készítik a borítóikat, de szerintem nem jó szerkesztő :$ Például a Pixlr sokkal jobb, ingyenes lelehet tölteni a telefonra.

Aztán a sztori tartalma ne legyen több 100 szónàl,mert senki sem szeret, ha egy tartalom tùl sokat mondd. Legyen figyelemfelkeltő. Példa: "Jolán évekig élt együtt a kecskéjével, akinek sajnos nem volt neve, de azt még Jolán sem tudta, hogy miért. Békésen éldegéltek ők ketten a kis fehér kunyhóban, napjaik tehénfejéssel és ablaktisztítàssal teltek. Egy napon azonban a kecske megszökött. Jolán elindult megkeresni, de nem találta. Aztán a kecske visszatèrt, de utànna megint elfutott. A szomszéd az utolsó pillanatban azonban megtalálta"

Nah ilyet BIZTOS NE! A tartalomnak nem kell az egész sztorit bemutatnia,hiszen akkor nem lenne érdekes az olvasása ;) Példa: "Jolán, a falu legnagyobb parasztembere együtt élt egy kecskével. Sok mindent ellehet mondani a kecskèről, de azt nem,hogy àtlagos volt. A kecske ugyanis mindig elszökdösött. Ez nem is lenne baj, de egy nap nem tért vissza..."

Ez azért egy picit figyelemfelkeltőbb,nem? :D De nem akarlak kecskesztori íràsára ösztönözni, ez csak egy pèlda, nyugi! :D

Aztán szerintem egy rész ne legyen több 2000 szónál. Senki sem szereti a túl hosszú sztorikat.

Népszerűsîteni a sztorit pedig nem sok mòdon lehet, amint az előttem vàlaszolò is ìrta van rengeteg fòrum, ahova kirakhatod egy rövid tartalommal,hàtha valakinek megtetszik ;)

Emellett ajánlom azt is,hogy kèrj kritikát a könyvedről. Rengeteg olyan könyv van Wattpadon, ahol lehet kritikát kèrni a könyvedről. Mivel ezeknek a kritikàs könyveknek àltalàban van egy kicsi nézettségük, nagy az esélye,hkgy valakinek szimpi lesz a sztorid és belekukkant ;)

És mèg utoljàra: TÜRELEMTÜRELEMTÜRELEM

Remèlem segítettem ;)

2016. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a címe a könyvednek?? :)
2018. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!