Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most akkor Scorpius Malfoynak...

Most akkor Scorpius Malfoynak Voldemort kije?

Figyelt kérdés

Spoiler!

Angolul olvasom, de ezt a részt nem nagyon értettem. Elmagyarázná valaki?

S: The rumor is that my parents could not have children. That my father and my grandfather were so desperate for a powerfyl heir, to prevent the end of the Malfoy line, that they... that they used a Time Turner to send my mother back...

A: To send her back where?

R: the rumor is that he is Voldemort's son, Albus.



#Scorpius Malfoy #Albus Severus Potter #Rose Granger Weasley #mivan?!
2016. okt. 1. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a legújabb bőrt, amit a Harry Potter-sorozatról lehúztak, ezért csak ezen szövegrészlet, illetve a Google alapján tudok tájékozódni. Itt arról van szó, hogy egy pletyka szerint Scorpius szülei nem tudtak gyereket nemzeni egymással, ezért egy időnyerővel visszaküldték Scorpius anyját (asszem Astoria Greengrass?), hogy feküdjön le Voldemorttal, és utána tegyenek úgy, mintha Draco és Astoria gyerekei lennének. Csak Scorpiusnak nehezére esik ezt így kimondani. Ugyebár ez csak egy pletyka.
2016. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te jó ég, így értettem én is de azt hittem, hogy félrértettem valamit. Nagyon szépen köszönöm :)
2016. okt. 1. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Draco feleségét nem küldték vissza az időben. Scorpius apja Draco Malfoy, Voldemortnak semmi köze a fiúhoz. Csak egy pletyka
2017. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!