Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy könyvet, hogy tudom...

Írtam egy könyvet, hogy tudom előhívatni?

Figyelt kérdés
Egy kis regényt írtam (50 oldal), de ez az első regényem és nagyon büszke vagyok rá. Szeretném könyv formájában előhívatni de csak 1 példányszámban. Hol tudom ezt megtenni? Lényeg hogy olcsó legyen. Én wordben már teljesen megszerkesztettem (A5-ös papír, tördelés, formázás) valamint Photoshopba a borítót is elkészítettem neki, hogy ne kelljen ezért külön fizetnem. Olcsó megoldást szeretnék, ezért sima puha fedeles könyvre gondoltam.

2016. okt. 12. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
go Copyguruhoz - kinyomtatni, van olyan beállítás, hogy füzetnyomtatás, össze is tűzik
2016. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elolvashatom?^^
2016. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előhívatni filmet szoktak, nem könyvet.

Vannak olyan digitális nyomdák, amelyek vállalnak egy példányt is. Mit értesz olcsón? Kétezer forint alatt nem úszod meg sehol.

A borító biztosan kifogástalan szakmailag? Pl. gerincméretet honnan vetted? Bár a 60 oldal az csak füzetecske. Az alapszíne fehér? Ha nem, akkor tettél rá 3-5 mm kifutót?

2016. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Márciuska ***** válasza:
Vannak magánkiadók/nyomdászcégek, ahol vállalnak könyvnyomtatást akár egy példányban is, esetleg még a profi szerkesztésben/tördelésben is segítenek. Pl. textnyomda.hu, undergroundkiado.hu. Persze meg kell fizetni, de ha igazi kőnyvet akarsz, és nem csak egy összefűzött dokumentumot, ilyesmit keress.
2016. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha 50 oldal A5-ben, akkor azért az füzet... copyguruban magad megcsinálod, tűzés vagy hőkötés (az könyvszerűbb) 1 A4 old 9 Ft borító színes 75 Ft - 1 pld ~ 500 Ft-ból kijön
2016. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyzserűbb, ha te magad kinyontatod otthon, vagy valahol, ahol vallanak nyontatást, majd spiráloztatod, vagy sínt rakatsz rá. 1000 forint alatt bőven megvan.
2016. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!