Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná írni a Vándors...

Valaki le tudná írni a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei tartalmát röviden?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2016. nov. 5. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A könyv elvileg kicsit más, mint a film, én meg csak a filmet láttam, de azt el tudom mondani. :) (SPOILERT TARTALMAZ)

Van egy fiú, Jake, akinek a nagypapája sokat mesélt gyerekkorában egy árvaházról, amiben egy madár volt az igazgatónő, és különleges képességű gyerekek éltek benne (láthatatlan, lebegő, tűzgyújtó, nagyon erős, újraélesztő, stb.) és rájuk vadásztak az üresek. Ezek szörnyek, meg akarják őket ölni azért, hogy ők emberszerűvé váljanak. A nagypapa meghalt, Jake meg elment az apjával erre a szigetre, ahol volt az árvaház, de szomorúan látta, hogy szét van bombázva. Az igazság az, hogy van egy időhurok, ahova mindenki, aki különleges, be tud lépni. Ebben a hurokban élnek az árvaház lakói, egy korábbi évszázadban, és minden nap ugyanazt a napot élik át, így tudnak még életben maradni. Kiderül, hogy Jake-nek is van egy képessége, ami nagyon sokat segíthet az üresek elleni harcban. A végefelé van egy harcjelenet, természetesen a jók győznek. :D


Amúgy el fogom én is olvasni. :)

2016. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2016. nov. 17. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"A végefelé van egy harcjelenet, természetesen a jók győznek."


na, ez oltári b@romság. a film elrontotta az egészet, pedig sokat vártam tőle. olvassátok el!

Emma nem Emma, és nincs happy end. Legalábbis az első rész végén nincs. és a másodikén sincs.

2017. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A film el lett rontva. A könyvet mindenképp olvasd el:

Egy fiú, Jake az átlagosnál is unalmasabb életet él. Nagyapja volt a legjobb barátja, amíg teljesen meg nem "őrült". Régen mindig arról mesélt neki, mikor a különleges gyerekek társaságában élt egy szigeten egy árvaházban. Majd a nagyapa váratlanul meghal. A rendőrök azt állítják, hogy kutyák ölték meg, de a fiú szívében sejti, hogy ez nem az igazság. A pszichológusa azt ajánlja neki, hogy keresse fel azt a szigetet, ahol az állítólagos árvaház található (erről a karakterről később érdekes információk derülnek ki). A szigeten nyomát sem találja az árvaháznak így napjait apjával tölti. Aztán mégis rátalál a különleges gyermekekre...

2017. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!