Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bookline rendelés segítség?

Petru$$h kérdése:

Bookline rendelés segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A bookline-ról szeretném megrendelni az "Így főz Bernáth József stílusosan, lezseren" című könyvet és feltüntetik nekem, hogy ingyen kaphatnám hozzá Stahl Judit könyvét, de mikor kosárba teszem, azt írja nem vagyok jogosult az akcióra. Mit kellene tennem, hogy jogosult legyek rá? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2016. dec. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejelentkezés nélkül nem tüntet fel ilyen akciót, csak ajánlja hozzá. Ha nálad kiírta, hogy akciósan megkaphatnád, akkor írj a Bookline-nak, lehet, hogy valahol feltüntetik, mik az akció feltételei (pl. Bookline pontokkal kéne érte fizetni), csak mi nem látjuk.
2016. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bejelentkezés után is mutatta, de így sem találtam meg a feltételeket. Végigböngésztem már az egész oldalt, de semmi erre utaló információt nem találtam.
2016. dec. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!