Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyvet mondani...

Tudnátok olyan könyvet mondani, ami egy depressziós 18-25 éves lány életéről szól? Ami nem túl régi.

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem feltétlen a depresszióról szól, de ez a könyv jutott eszembe,amit talán tudnék azért a témához kapcsolni és az egyik kedvencem: Jay Asher: 13 okom volt
2016. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Meg esetleg Anita Gayn : Senkinek sem kellesz! és Sarah Dressen: Figyelj rám! , de ezeket még nem olvastam.
2016. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1!Nem vagy vicces

#2!Köszi,de elkezdtem a 13 okom volt-ot régen,de nem nagyon tetszett.Vagy majd beindul a sztori az eleje után?A Sarah Dessen-eset régebben olvastam,de már nem emlékszem mi volt benne.A harmadiknak utána nézek,köszi!

2016. dec. 5. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Olvad el Fábián Janka: Emma szerelmét.

Egyébként azt ne várd, hogy majd az első három oldal után tetszeni fog egy könyv, legalább 30 oldalt el kellene olvasni belőle, hogy bele tudd élni magad az adott környezetbe. - Ez nem pont depressziós lányról szóló könyv, de nagyon jó. Vagy: Bronte: Jane Eyre - itt sok minden történik, ami miatt depressziós lehet(ne) valaki.

2016. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy nem vagy vicces? Ajánlottam egy könyvet, nem értem, hogy mi a bajod. És miért kellett lepontozni? Az első és a második válaszoló is én voltam, igyekeztem segíteni, én nagyon szeretem az első könyvet, elnézést, ha neked nem tetszett. Nem értem a felfogásod. Ezt kapja az ember, ha segíteni akar valakinek. Jófej vagy, köszi..
2016. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó!Tudom,hogy te ajánlottad a 3 könyvet!Azt nem neked írtam,hanem előtted volt egy offolgató troll,aki azt hitte,hogy vicces,de már töröltettem a kommentjét,így azt már nem látod,de az nem neked szólt!
2016. dec. 6. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Értem, akkor bocsánat a félreértésért, csak fura volt a reakció. Rendben.
2016. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet a korhatár nem passzol,de az egyik,amit szeretek: A nő,aki egy évig ágyban maradt Sue Townsend-től,a másik Coelho Veronika meg akar halni című könyve.
2016. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam, és nem tudom mikori, de a Prozac-ország ilyen

Ifjúsági könyv (szóval fiatalabbak, 17 körüliek a szereplők), de a bipoláris zavar/mániás depresszió jelenik meg a Veled minden hely ragyogó-ban (bár itt a srác az igazán beteg asszem)

Kicsit fura könyv az Éles helyzet (zombiapokalipszis, de a csaj meg akar halni, és nem igazán célja a túlélés)

Aztán az örök klasszikus Üvegbura (bár ez talán már réginek számít neked)

Meg most eszembe jutott még egy(bár ez is ifjúsági): Amikor ezt olvasod én már nem leszek (vagy vmi ilyesmi a címe)

2016. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen depressziós, vagy pontosan már nem tudom, de ajánlom neked a When it rains - Amikor esik.. című könyvet. Nekem nagyon tetszett.:)
2016. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!